Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Lehet abból bajom ha felrakom...

ONearo kérdése:

Lehet abból bajom ha felrakom a sims 3-mat tört Windows 7-re?

Figyelt kérdés
A játék telepítésekor kapok egy License-t amiben az áll hogy nem tölthetem le a játékot amennyiben nincs egy érvényes Microsoft Windows-om...

2013. dec. 27. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:

A gyakorlatban semmi nem történik. Elvileg kapsz egy figyelmeztetést, és mivel a legtöbb ember automatikusan átkattint a telepítési lépéseket, fogalmuk sincs hogy milyen szerzői jogi következményeik lehetnek a másolt programok használatának, a hitelesítési lépés kiiktatásának vagy a terjesztésnek.


És mégis csinálják, komoly következmények nélkül. Néha akad 1-1 kirakatper vagy van néhány szigorúbb szabályozású ország, de itt és nálunk gyakorlatilag ennek nincs következménye.

Vagy akkor kezdhetnéd azzal a félelmet hogy tört W7-et használsz...

2013. dec. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem is megvan Windows 7-en,eddig nem volt vele különösebben problémám, de most állandóan kilép.

Nem tudom mit csináljak...

2013. dec. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!