Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért nem tudom megnézni a...

Miért nem tudom megnézni a gépen a wifi jelszavat? (Vista)

Figyelt kérdés
Ott vagyok már ahol ott van a rublika hogy "karakterek megjelenítése" de halvány és nem lehet rámenni??? Most ez mért van?
2013. dec. 24. 15:48
 1/4 anonim válasza:
Ha beírod a böngészőbe a rouuter-ed dobozán található IP-t és belépsz a router beállításokba, könnyen megtudod a jelszót... Ha nem sikerül, akkor letöltöd a Cain&Abel nevű programot és azzal is megnézheted...
2013. dec. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már sikerült megoldanom, de mégis továbbra is érdekel hogy a szájbab@sszott vista mértnem írja ki amikor ott van már a lehetőség csak halványan nehogy bepipálhasd hogy lássad...
2013. dec. 29. 22:14
 3/4 anonim ***** válasza:
am a vista a legelkurtabb és a legfossabb op rendszer
2013. dec. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, nem is én használom, hanem anyámék és már ezerszer felajánlottam hogy rakok rá 7-et és 6x gyorsabb lesz és nem fog lefagyni a gép egy beágyazott videótól..de nem mert az nem eredeti és olyant csak a "csúnyabácsik" használnak.
2013. dec. 30. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!