Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » AVG 2013 ingyenes vírusirtót...

AVG 2013 ingyenes vírusirtót letöltöttem, de azt írja 29 nap múlva lejár? Akkor 29 nap múlva nem lesz vírusirtóm?

Figyelt kérdés
Most azt írja az AVG 2013 ingyenes vírusirtóm: your trial version will expire in 29 days.(pedig szerintem jót töltöttem le...) Ha pedig rosszat töltöttem le, akkor hol lehet letölteni azt az AVG-t, ami ingyenes korlátlan idejig?

2013. dec. 9. 20:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Meg azért ez, hogy avast és társai...egyetlen mondattal eldobod az összes többi vírusirtót a piacról...grat "


Vagy a szövegértést kéne gyakorolni... Nem korhatáros az oldal? Valami 12 év, vagy ilyesmi...?


És társai = azok, amik ugyanolyan genyák. Minden egyéb vírusirtó milyen alapon lenne a "társa"?

2013. dec. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Igor Igorovics ***** válasza:
Ezt sugallja, szándékosan. :)
2013. dec. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!