Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » AVG 2013 ingyenes vírusirtót...

AVG 2013 ingyenes vírusirtót letöltöttem, de azt írja 29 nap múlva lejár? Akkor 29 nap múlva nem lesz vírusirtóm?

Figyelt kérdés
Most azt írja az AVG 2013 ingyenes vírusirtóm: your trial version will expire in 29 days.(pedig szerintem jót töltöttem le...) Ha pedig rosszat töltöttem le, akkor hol lehet letölteni azt az AVG-t, ami ingyenes korlátlan idejig?

2013. dec. 9. 20:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ja, utána aktiválnod kell..
2013. dec. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy aktiválni??
2013. dec. 9. 20:53
 3/12 anonim ***** válasza:
Fizetni érte:D
2013. dec. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de az AVG nem ingyenes??
2013. dec. 9. 20:55
 5/12 anonim ***** válasza:

Feltelepítéskor az egész felmegy, ami tartalmaz internet security-t meg tűzfalat, meg ilyeneket...

Ez írja csak ki hogy 29 nap múlva lejár...

A vírusírtó önmagában utána is fog futni...

Feltelepítéskor lehetett volna választani hogy alapszintű vagy teljes védelem, na ilyenkor asszem alapból teljes védelem van kiválasztva, és akkor felmennek ezek amiket meg lehet venni de ha nem veszed meg nincs probléma, mert a vírusirtó tovább fut majd.

2013. dec. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tehát majd 29 nap mulva lejár, ne is törődjek vele?
2013. dec. 9. 20:58
 7/12 A kérdező kommentje:
Tehát ha lejár ez az AVG 2013 Vírusirtóm, akkor ne törődjek vele, ugyanugy működni fog, az is megteszi majd a dolgát????
2013. dec. 9. 21:05
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem az ingyeneset használod, hanem a fizetősnek a demóját. Telepítés közben valószínűleg ajánlotta, te meg vak légy módjára olvasás nélkül rányomtál, hogy mehet. (Vajon hány vírus lehet már a gépeden emiatt? 40 toolbar, 200 search engine, mobogenya, anyámkínnya tuner pro stb...)


Szedd le, rakd fel az ingyenest, és ne fogadd el a demót, amikor kérdezi. Persze ráér 29 nap múlva is.


Mondjuk én azt javaslom, hogy felejts el az elvindóznyócasított AVG-t, és inkább maradj az MSE-nél. Átlag használatra kiváló, keveset is fogyaszt, és nem olyan bugos, mint az Avast és társai.

2013. dec. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Igor Igorovics ***** válasza:
100%

Nem bugos, de nem is sokat ér. Egyetlen pozitívuma, hogy kicsi a gépigénye.Meg azért ez, hogy avast és társai...egyetlen mondattal eldobod az összes többi vírusirtót a piacról...grat


30 nap elteltével is működik tovább, csak a prémium funkciók állnak le. Az ingyenes részét használhatod tovább. Most promóció keretében lehetőséged van rá, hogy egy teljes évig használ a komplett fizetős védelmet, de ehhez előbb szerintem távolítsd el a mostani verziót, és tisztán telepítsd ezt:


[link]


Vagy dönthetsz más mellett is, vannak még lehetőségek, pl avast:


[link]


vagy ez:


[link]

2013. dec. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2013. dec. 10. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!