Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az avast! Nem törli ki a...

Az avast! Nem törli ki a cvasds0. dll nevű trójai vírussal fertőzött fájlt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már napok óta jelzi a gép indításakor, amikor egy gyors futtatást végez az avast!, hogy a cvasds0.dll fájl fertőzött trójai vírussal. Se karanténba mozgatni, se kitörölni nem bírom!?!? Beírtam a Sajátgép címsorába a fájl elérési útját, meg is találtam a fájlt. Amikor ki akartam törölni kiírta, hogy nem lehet kitörölni. A tulajdonságok azt írta ki, hogy ezt a fájlt az operációs rendszer használja, ezért az eltüntetése kárt okozhat a rendszerben.

Most mit csináljak ezzel? Újratelepíteni nem akarom, mostanában mindig azt csináltam, már unom.


2009. nov. 20. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
41%

Nekem ez szokott segíteni ilyenkor:

[link]

Próbaverzió,de teljes értékű.15 napig megy,az bőven elég.

2009. nov. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
Csökkentett módból próbáld meg kiirtani! (Windows indításakor az F8-at nyomkodd, és a menüből válaszd a csökkentett módot!)
2009. nov. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Illetve jegyezd fel a fájl helyét (mondjuk írd fel egy cetlire), majd újraindítás csökkentett módban, megkeresed a fájlt, és törlöd. De ne a kukába, ha lehet. Shift+Delete.
2009. nov. 21. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg ezzel, ez ingyenes: [link]
2009. nov. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!