Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vipre vírusírtóm van, és kb....

Vipre vírusírtóm van, és kb. minden crackelt programot trójainak jelez. Ezek programok tényleg vírusosak vagy csak azért jelzi annak, mert crackelt?

Figyelt kérdés

Van program, ami még azelőtt lett felrakva mielőtt a viprét raktam volna fel, és azokat is trójainak jelzi, viszont semmi hibát nem észleltem azoknál a progiknál. Mostakkor a vírusírtó a szar, vagy mi?

Honnan lehet tudni hogy mi vírusos és mi nem?


2013. nov. 25. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
szedd le a malware bytes anty malwaret és vizs
2013. nov. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Vipre egy dologról híres, de arról nagyon: vakriasztások... tömkelegével. Minden szarra ugrani fog, amint látod. Remélem, nem adtál pénzt azért a programért...
2013. nov. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tegyél fel normális vírusirtót és jó erős tűzfallal használd.

A fizetős (vagy újságkódos) Eset Smart Security7-ben például van olyan beállítás, hogy Játékos üzemmód. Nem ugrik a crackre.

2013. nov. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 jollan válasza:

Én két évig használtam Vipre-t, de a 2012-es verzió sok volt a gépemnek így lemondtam róla. Ha a Crack-et kivételnek rakod be akkor minden oké?

kASPERSKY aNTIVIRUS 2014


Code : WUS57-W8RUQ-RW15S-C25P8

2014. jan. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!