Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » AVG vírusirtóm van, de szeretn...

AVG vírusirtóm van, de szeretnék még mellé valamit. Mi lenne megfelelő?

Figyelt kérdés
Félek, hogy van olyan ami kicselezi az AVG-t és ezért kellene egy olyan program ami átvizsgálná a gépet és ha van akkor karanténba helyezné a vírust, tudnátok ilyet ajánlani? Köszönöm a segítséget .
2013. nov. 1. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az AVG éppen erre való, mint amit leírtál. Ne spilázd túl ezt a vírusvédelem kérdést. Hidd el, az AVG teszi a dolgát a háttérben. Ráadásul nem célszerű két vírusvédelem, mert összeakadnak, és akkor vége a dalnak.
2013. nov. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Avg helyett erosebb vedelemel jobban jarnal pl. Avast. De te dolgod.

Minden vedelem melle lehet ha szukseges heti 1x egy malwarebytest lefutatni.

2013. nov. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 belapus ***** válasza:
Én is a Malwarebytes-ot akartam javasolni.Kompatibilis és jól kiegészíti a legtöbb vírusirtót.Kevesebb, mint 5 000 forintért élettartam licencet lehet vásárolni.Ezzel valós idejű védelmet kapsz.Az ingyenest a vizsgálat előtt mindig frissítsd.
2013. nov. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Igor Igorovics ***** válasza:

[link]


[link]


Mindkettőből a free, erre telepítés közben is figyelni kell. Nincs rezidens védelmük, manuálisan kell frissíteni és futtatni őket, nem ütköznek másik vírusirtóval. Nálam avast mellett vannak fenn, igazából csak azért, ha esetleg gond lenne. Eddig mondjuk sosem volt. :)



[link]

2013. nov. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Malwarebytes free, mellé 6-8 szilvásgombóc, és egy üveg sör. Ezt tudnám ajánlani. Amúgy tényleg nem kell túlbonyolítani ezt a témát.
2013. nov. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) Igor Igorovics! telepítettem a malwarebytes - t és 79 rosszindulatú programot talált . ezen ledöbbentem rendesen . töröljem én , vagy karanténba teszi ?
2013. nov. 2. 19:35
 7/11 Igor Igorovics ***** válasza:
Neked kell törölni.
2013. nov. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Igor Igorovics ***** válasza:
Nagyrészük lehet csak nyomkövető süti (tracking cookie).
2013. nov. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Csxeba ***** válasza:
Mellesleg minden ingyenes víruskereső azzal reklámozza magát, hogy az elején 1000 vírust talál a gépeden, ne dőlj be neki. Két vírusirtót ne használj párhuzamosan, mert rontják egymás hatásfokát + zabálják a memóriát. Esetleg próbáld ki valamelyik Linux disztrót, azokra jelenleg nincs aktív, terjedő vírus.
2013. nov. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Igor Igorovics ***** válasza:
A Malwarebytes és az AVG ismert, neves, megbízható labor, nyugodtan lehet hinni nekik.
2013. nov. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!