Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Laptop túlmelegedés, mi lehet...

Laptop túlmelegedés, mi lehet még?

Figyelt kérdés
Olyan problémám van,hogy ugye szokott lenni ez a laptop túlmelegedés,ez nálam akkor jön elő,mikor játszani szeretnék..szóval be kapcsolom a gépet,netezek kicsit,utána bekapcsolom a wow-ot,ez után a gépem hőmérséklete szépen felmegy 75-76°-ra ahol a gépem ki kapcsol...vettem egy laptop hűtőt,3 ventilátor van rajta,szépen dolgozik,de ez csak annyiban segített,hogy lassabban melegedik fel a laptop...néha szokott olyan lenni,hogy miután 3-4x túl melegedett,egyszer csak megáll 65°-on és tudok játszani..de ha újraindítom a játékot,perszem egint 76°ra megy és kikapcsol..a gépem Acer,nem a gépem rendszerével van a baj,mert régebben elvitte a wowot túlmelegedés nélkül meg minden,és nem is laggol meg semmi, a ventilátor a szar,amit nem tudok kitakarítani,mert úgy van beszerelve,olyan okosan csinálták,hogy nem lehet le csavarozni se meg semmi.5000FT-t meg nincs kedvem fizetni arra,hogy nekem a szervizbe kiporszívozzák,szóval nem tudtok valami programot,vagy megoldást arra,hogy ne melegedjen ennyire túl ? Ha már a hűtő nem valami sokat javított...

#pontozok
2013. nov. 18. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a ventillátor a szar akkor az a szar, azon nem tudsz segíteni programmal
2013. nov. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Lehet hogy rossz a széria. Acer laptopokat nem ismerem, nekem egy Vaio és egy Lenovo van, egyik se megy 55 fok fölé játék közben. Splinter cell blacklist-ezni szoktunk öcsémmel.
2013. nov. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én tudok még egy javaslatot írni.

Próbáld meg kompresszorral vagy valamivel kitisztítani.

Ha tele van porral kevésbé tud hűteni a laptopban lévő ventillátor, sőt ha annyi por van benn, akkor nem is hűt.

Barátnőm gépének is ez volt a baja, kifujattam kompresszorral, jó nagy porfelhő, és működött.

2013. nov. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem hiszem hogy a kompresszor túl jót tenne a ventillátornak.

A ventillátor és a borda közé be szokott filcesedni a por.

Én csavarhúzót fognék, levenném a műanyag lapot az aljáról (egyik laptopom acer, ebben levehető,nem tudom tied milyen)

oszt kiszedném a dzsuvát belőle. Az ki van zárva hogy azt a szöszt átfújod a bordán, vagy visszafelé a ventillátoron át.

2013. nov. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!