Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit tegyek? (bővebben lent)

Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Egyik este msn-ezek és az egyik pillanatban a tálcán megjelenik egy program az a neve hogy Security Tool állandóan teljes verzióra akarja magát frissíteni és csinál egy gyors víruskeresést a Windows mappába, talál összesen 40 kártevőt kiírja hány Trójai meg stb. Utána egy 2 perceig nem foglalkoztatott a dolog de egyree többször jelent meg a sarokban ennek a programnak a buborékja hogy frissítsem. Eggyszercsak bejön egy ilyen tiszta kék képernyő fehérrel pedig valami olyasmi van írva hogy Windows sérült file meg minden(sajnos csak a szövegből ennyit tudtam lefordítgatni)mert egyből újraindult a gép mikor újra bekapcsol ne látszik a tálca csak egy feketeség van helyette a tálcán még mindig ott van ennek az ismeretlen programnak az ikonja megpróbáltam elindítani az internetet de nem indult-el és megint megjelent egy buborék de ebbe most valmi angol szöveg mellé olyanok voltak írva hogy firefox.exe rocketdock.exe.Tovább próbálkoztam semmilyen program nem indult el kivéve a tálcán lévő programok szerencsére ottvolt a NOD is lefuttattam egy full víruskeresést talált is 1 kártevőt.Újraindítottam a gépet hátha jó lesz.De a helyzet nem változott.Mit tudnák tenni hogy kitudjam irtani?És egy egyáltalán milyen program ez a Security Tool?
2009. nov. 15. 22:29
1 2
 11/12 anonim válasza:

Nekem tegnap jött fel a gépemre,aztán derült ki,hogy

kamu program.Utána NOD32 6 kártevőt talált,állítólag mindent megtisztított,remélem benne volt ez a cucc.

Legalábbis ma még nem jött fel,az Asztal is egyben van,és egyelőre még a programok futtatásával sincs gond.

2010. júl. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha le is szedte, futtasd le újra a NOD-ot (érdemes többször is), aztán Lemez-töredezettség mentesítés is kell.
2010. júl. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!