Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Letöltöttem egy albumot, le...

Letöltöttem egy albumot, le van tömörítve és jelszóval van védve, de a jelszót viszont nem adták meg hozzá?

Figyelt kérdés
mit tudok tenni? vn vmilyen program amivel fel lehet törni a jelszót? (magyar nyelvű, ha létezik ilyen?)
2009. nov. 14. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem fog menni jelszó nélkül. Mégis, mi ez?
2009. nov. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia 1 kérdésem lenne egy miért akarod feltörni?

1 azért mert jogtalanul töltötted le azért nem adtak hozzá jelszót vagy pedig nem neked szánták


nekem is van a skydrive-mon fennt jelszóval védett tömöritett mappa persze bárki letöltheti de csak az illetékesek tudják a kodját

a másik senki se fog segiteni semmiféle feltörö program beszerzésében föleg nem a használatában

a másik egy atom gépednek és évek kellenek ahhoz hogy feltörd a jelszót attól függöen milyen hosszu milyen kombinácioban van nem gondolod hogy amik fennt vannak neten azok olyanok hogy elinditod és hip-hop feltör akármilyen jelszót?

kamu az egész vagyis a 95 % a

2009. nov. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hamarabb letöltöd máshonnan.
2009. nov. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

csak egy zenei album, és winrara van tömörítve a jelszó meg lemeradt gondolom mert ált. ott szokott lenni.


(akkor próbálkozom máshonnan letölteni, bár ez is nehezen találtam meg, na mindegy)

2009. nov. 15. 11:53
 5/8 yuda ***** válasza:
Írd be esetleg a linket,bár praktikus új kérdést nyitnod,hogy előre kerüljön -mert elvileg van rá mód,hogy megkeressük a jelszavát.
2009. nov. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

*****


innen töltöttem le, vagyis innen küldött át a rapidsare oldalára...

meglehet vhogy keresni a jelszót??



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. nov. 15. 21:22
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Rákattintottam a "Link(s) source " után ami van linkre.

Ami megjelent oldal, ott kikerestem az albumot, (remélem jót):

*****

Itt azt írja a pass: Gormenghast


Na kíváncsi vagyok jó e.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. nov. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, jó a jelszó, nagyon nagyon szépen köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


XD XD

2009. nov. 16. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!