Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan nyissam meg a jelszóval...

Hogyan nyissam meg a jelszóval védett fáljaim?

Figyelt kérdés

Virusos lett a számitógépem, de van egy másik ezért nem volt olyan fontos hogy megcsináljam.(a rendszer már nem indult el rajta, mert a virus kitörölte bizonyos részeit de az adatok megmaradtak) Múlt héten raktam be egy másik winchestert, amivel elinditottam, és az eredeti saját winchestere az csak egy másodlagos meghajtóként müködött. (tehát amit beraktam arról ment a rendszer) Viszont régen a rendszergazda fiókom jelszóval volt védve, amit elfelejtettem. És ehhez a fiókhoz tartozó dokumentumaim is jelszóval vannak védve, tehát nem férek hozzá sehogyan sE(total commander, sima windows intéző) Csináltam biztonsági másolatot is(azokról a fáljokról amik kellenek nekem), amit egy adathordózón keresztül átraktam egy másik gépre, és visszaállitottam őket, de igy sem tudom megnyitni mivel itt is azt irja hogy hogy hozzáférés megtagadva, amikor pedig total commanderrel nyitom meg akkor kéri a rendszergazda nevet és jelszót.


Amit jó lenne tudnom az az hogy nem lehetne valahogy megnézni a jelszóemlékeztetőmet( a régit) mert arról biztos beugrana a jelszó, vagy nem lehet valahogy "feltörni" ezeknek a fáljoknak a kódját vagy mit, ami miatt nem tudom megnyitni őket. Valami módszer vagy program van erre a célra? Gondolom létezik, mert a számitógépesek is megoldják valahogy.


Előre is köszönöm annak aki elolvasta, és annak mégjobban aki tud segiteni is ebben.


2011. aug. 22. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Konkrét feltörést nem mondhatok, köt a titoktartás. DE, próbáld meg, hogy kiveszed a winchestert amin az adatok vannak, és beledugod egy másik gépbe. Most mondom, hogy ez csak egy próbálkozás, tehát valószínű, hogy így sem fog működni, de próbáld meg, hátha.


Egyébként a legjobb amit tehetsz, hogy elviszed egy számítógép szakszervízbe, és ott hidd el nekem, kiszedik neked az adatokat.

2011. aug. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Esetleg csökkentett mód?

Linux?

Vagy, a személyes kedvencem, Hiren's Boot CD.

(leírás: Google, letöltés: thepiratebay)

Nekem működött, ugyan ilyen esetben.

2011. aug. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
G.
2011. aug. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szia. Sajnos nem müködik másik gépben sem. A programot pedig megpróbálom, köszi.
2011. aug. 24. 17:31
 5/10 A kérdező kommentje:
Csökkentet módban sem jó sajnos, de a Linux-al mire gondolsz pontosan?
2011. aug. 24. 17:32
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudnál irni egy kicsit konkrétabban a Hiren's Boot CD-ről??
2011. aug. 24. 17:42
 7/10 anonim ***** válasza:

Google!

G.

2011. aug. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor linkelj egy weboldalt, mert én nem találtam leeirást(ami használhato) amugy letöltöttem de itt van több tiz program, melyik a jo?
2011. aug. 25. 17:06
 9/10 anonim ***** válasza:

*****

A leírásban van link, ami a program oldalára mutat.

Ott van segítség.

G.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
MEg tudnád mondani a program pontos nevét? Amit erre felhasználhatok. Mert hiába nézegetem, nem nagyon jövök rá hogy melyik lenne az.
2011. szept. 11. 18:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!