Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Jdownloadernél az Eset Smart...

Jdownloadernél az Eset Smart Security valósan riaszt be vagy tévedésből?

Figyelt kérdés

2013. okt. 26. 16:29
 1/9 belapus ***** válasza:

Ha vírusnak érzékeli, akkor van rá esély, hogy téved, de ha csak annyi közöl, hogy a program csatlakozni akar az internethez, valószínűleg ( sőt biztosan ) valós a figyelmeztetés.

Mégis, mit lehet mondani erre a kérdésre, ha nem ismerjük a riasztás tartalmát ?

A Jdownloader egy ingyenes program, de ha nem a hivatalos oldaláról vagy egy megbízható program ajánló weblapról töltötted le, hanem torrentről vagy valamilyen ismeretlen oldalról, akkor lehet akár vírusos is.

2013. okt. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szoftverbázisról töltöttem le... de ha az eredeti oldaláról szedek websetup-osat akkor annál is jelez... ha a szoftverbázisról szedtem régebben ( 1-2 hónapja ) akkor csak akkor jelzett miután lefrissítettem.. a websetupot akkor lőtte ki mikor a telepítőfájlok, frissítéseket szedte... most meg már a rendes offline telepítőt amit szoftverbázisról szedek le annál is bejelez és kitörli egyből az egészet...
2013. okt. 27. 14:51
 3/9 anonim ***** válasza:
2013. okt. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

ezt adja ki: [link]



régebben mikor még nem riasztott rá akkor meg a spybot jelzett be tőle mindig ha futtattam ellenörzést..

2013. okt. 28. 16:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Toolbar, akkor a Malwarebytes-t kellene letöltened és lefuttattnod.
2013. okt. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Toolbar? Az virus.
2013. okt. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kkovax38 ***** válasza:
Az eset nagyon érzékeny, éppen ezért az aktiválókat, serial kódokat, van hogy letöltőket is vírusként tekinti. A beállításoknál van egy lehetőség a KIVÉTELEK -nél ahol azokat a fájlokat, könyvtárakat ne bántsa és az ott lévőket ne tekintse fertőzöttnek.
2013. nov. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Eset Smart Securityban van olyan beállítás, hogy "Játékos üzemmód".
2013. nov. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 csacsi2 ***** válasza:
Nem téves. az ilyen programok (free) tele vannak kéretlen alkalmazásokkal. Én nem foglalkoztam vele, telepítésig letiltottam a védelmet hogy 100% települjön, majd karanténba tette a fájl, ami nélkül simán meg a JD, csak frissítéskor "nyekereg".
2013. nov. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!