Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi van akkor, ha az eset...

Mi van akkor, ha az eset smart security frissít rendszeresen, de nincs aktiválva a licenc? Jelent ez valamilyen problémát? Ha igen, hogyan oldhatom meg költséghatékonyan, hogy aktiválva legyen?

Figyelt kérdés

2013. szept. 14. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
2013. szept. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ahogy első írta,úgy :) Így biztos eredetin használhatód,havonta azt a 1-2 percet meg kibírod,hogy regisztráld.
2013. szept. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem teljesen értem ennek a menetét, le tudnátok írni esetleg pontosan, hogyha megnyitom a linket mit csináljak?
2013. szept. 14. 16:52
 4/10 hypno ***** válasza:

Beírod a böngészőbe, hogy www.nod32.hu/ a per után annak az újságnak a neve jön, amiből a kód van (pcguru, chip, pcworld)


A megnyíló oldalon értelemszerűen ki kell tölteni a táblázatot.


Ha jól csináltad vált az ablak és megköszönik a regisztrációdat, valamint tájékoztatnak, hogy a megadott email címre rövidesen megkapod a licenszet.

2013. szept. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Közben rájöttem, hogyan kell a link alapján megcsinálni. Regisztráltam, meg is kaptam az emailt, amiben a licenc van. Átmásoltam a passwordot és az usernamet az aktiváló ablakba, de miután rákattintottam az aktiválásra ismét azt írta ki, hogy a megadott adatok érvénytelenek.
2013. szept. 14. 19:51
 6/10 anonim ***** válasza:

Mert nem jól másoltad ki..


De lehet maga a programod vacakol már.Hivatalos oldalról kell leszedni a telepítőt.

2013. szept. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csinálj nagytakarítást a gépeden, minden más vírusirtót és a meglevő nem regisztrált Esetet is töröld. Érvényes kód nélkül nem működik se a frissitése, se a tűzfala! Nézd meg a Beállításokban, Behatolásmegelőző rendszer le van tiltva. Innen töltsd le a 30 napos próbaverziót és kapsz hozzá Trial kódot email-ben. Ha lejár, akkor jöhet az újságkód.

[link]

2013. szept. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vagy pedig a mobilos kódját küldetted el (mint én legutóbb).
2013. szept. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De a mobileos kódnál fel van tüntetve, hogy a mobil verzióhoz van, azt külön figyeltem, nehogy azt küldjem el. De megpróbálom még egyszer, hátha.
2013. szept. 15. 07:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha mégsem működik, írjál nekik: [link]
2013. szept. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!