Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » SOS! Mi történt a gépemmel?

SOS! Mi történt a gépemmel?

Figyelt kérdés
Ma letöltöttem a Q.U.B.E.-et az en.softonic.com-ról, utána telepítettem. Kiírta, hogy indítsam újra a gépet és mikor újraindítottam csíkok jelentek meg a monitoron utána pedig egy kék lap és alul vmi számolt 100%-ig. Mikor bekapcsolódott a gép akkor kaptam egy hibaüzenetet. Megint újra indítottam és újra ez történt! Kérlek segítsetek nagyon fonots!! :(

2013. okt. 26. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
mi volt a hibaüzenet ?
2013. okt. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:\ vmi blue a többire nem emlékszem mert eltűnt
2013. okt. 26. 12:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem sikerül megnézni a hibaképernyőt, akkor a számítógép bekapcsolása és a BIOS ellenőrzés után nyomogasd az F8-at, ekkor meg kell hogy jelenjen egy választó menü, ahol ha jól emlékszem van egy olyan pont, hogy rendszerhiba esetén a számítógép ne induljon újra, azt kell kiválasztani és úgy kell az operációs rendszert betöltetni. Így a kék képernyőn szereplő adatokat meg tudod nézni. Ami érdekes lehet az a STOP szó után szereplő kód, sokat elmondhat a hiba okáról!
2013. okt. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem lehetséges, hogy kékhalált kapott?
2013. okt. 26. 12:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Indítsd újra a gépet, F8-al lépj be csökkentett módba és töröld a feltelepített szoftvert. Valami driver probléma okozhatja.
2013. okt. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!