Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A security toolt hogy lehet...

A security toolt hogy lehet törölni? Részletes leírást kérnék.

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 08:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Az nehéz lesz, mert a neten hemzsegnek az olyan vírusok, amik magukat biztonsági eszköznek mutatják. És úgy vannak megírva, hogy ne lehessen könnyen törölni őket.

Szóval milyen security tool? Honnan töltötted le?

2009. nov. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hello!


Ez az alattomos vírus, a Security Tool, Adobe Reader frissítésnek álcázza magát. Én is így töltöttem fel a gépemre. A vírusírtóm, Norton 360, nem ismerte fel és nem is távolította el. A gépemen Windows Vista Home Premium van. A Security Tool vírusírtó programnak álcázza magát.

Állandóan vírusfertőzésről jelez, nem engedi a Windows Mail megnyitását, lelassul,végül összeomlik a rendszer.

A vírus egy exe file-t hoz létre a users/application data/local nevű könyvtárában. A telepítés dátumáról könnyű felismerni. Parancsikonokat hoz létre az asztalon és a programok menüben.

Eltávolítása: A számítógépet csökkentett üzemmódban kell újraindítani, és úgy a vírusfile-t a könyvtárból törölni kell! A kukából is! Én előtte a vírusfile-nak csináltam egy könyvtárat, majd abba betéve indítottam a csökkentett üzemmódot és töröltem.

A gépet ezután normál üzemmódban újraindítottam. A vírus eltűnt! A parancsikonja maradt csak meg. Ezt töröltem. Utána egy teljes vírusírtást és rendszer helyreállítást végeztem a vírusírtómmal. Teljes siker!

Sok sikert mindenkinek!

2010. okt. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Előző válaszolónak:Nekem is lejött a gépemre ez a vírus de én nem találom ezt a könyvtárat sehol.
2010. dec. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!