Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi a francot csináljak?...

Mi a francot csináljak? Megkértem a szüleim h korlátozzák a gépem mert nehezen keltem fel regel, de most már nem akarom mert már eltel egy félév, de ezek meg nem oldják fel.

Figyelt kérdés

nah szal feltudnék húzni rá egy új wint de akkor eltűnnek a beállításaim, meg a cuccaim. mit tehetek? mert értitek, nagyon nehezen keltem fel suliba időben, mert hajnalig gépeltem, aztán mondtam h ez szar és h nem jó hogy hulla vok egfész nap, nah és mondtam, hogy akkor korlátozzanak le. na most tom idióta vagyok, de azthittem ez a legjobb, de erre meg már nem hajlandóak visszatenni a fiokom, és nemtudom a jelszavűt az adminnak. na most micsináljak? mert pl most hétvégén gépeznék de nemadják meg és 10:30 kor takarodó :S


14f


2013. szept. 21. 21:26
 1/3 MaXXeGee ***** válasza:

Én még megtoldanám egy könyvtári olvasójeggyel is a helyükben ;)


Viccet félretéve, tök jó ez így! Csak köss kompromisszumot velük .. hétvégén te csinálod a házimunkát, reggel 7.kor kelsz, és akkor éjfélig gépezel :D

2013. szept. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát sztem ez nemjó, mert most 25 perc és vége a gépezésnek... oké h nemkelene hajnalig gépezni, de most azért nemkéneeztcsinálni, én mondtam nekik akkor had vonjam már vissza? am meg lehet újrakelmajdtennem:(
2013. szept. 21. 22:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Én tudok egyszerűbb megoldást.

A jelszót feltörni úgyse tudod, így marad az, hogy feltelepítesz egy linuxot egy másik particióra. Amit úgyse tudnak korlátozni, ha akarnának se, ez az egyik, a másik pedig az, hogy kimásolod az adatokat egy pendrive-ra/ külső vinyóra/n db DVD-re. A beállításokat is ki tudod menteni ha akarod, és újrateszed.

C verzió: feltöröd a jelszót, amihez én úgyan nem nagyon akarok tippet adni, de valahol úgy kell nézelődni, hogy hacsak nem brute-force technikával akarod csinálni( ami akár néhány hét folyamatos működés mellett lenne lehetséges( tehát az a 20 perc nem elég erre sem.)

Hogy valamilyen boot-rendszerből működő keyloggert kell felhúzni a gépre, hogy a windows jelszót ki tud nézni, amikor belépnek az admin fiókba.

2013. szept. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!