Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Svchost. Exe nevű fájl pörgeti...

Svchost. Exe nevű fájl pörgeti 100%-on a processzorom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
ha bekapcsolva marad a fájl, megy a zene a youtube, a játékok. Ahogy leállítom a folyamatot a gép felgyorsul újra használhatóvá válik, viszont youtube, zenék (nem talál audioeszközt), és a játékok nem használhatóak. (Ilyen pl a Call of Duty 1) Nem a konfiguráció gyenge ahoz ennek semmi köze a probléma ez a kis ro-hadék ami fél percen belül gép bekapcsolása után újszülött lajhárrá teszi a gépet! Ha meg kikapcsolom konkrétan mindent amit szeretnék nem tudok csinálni a gépen!

#probléma #processzor #svchots.exe
2013. aug. 11. 18:29
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Uhh értem! Csak azt mondjátok/mond el légyszi hogy kell kikapcsolni a rendszer visszaállítást?
2013. aug. 14. 17:20
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítőkészségét, sajnos a számítógépem továbbra is ugyan azt csinálja, ha csak le nem állítom azt a folyamatot(Svchost.exe), akkor viszont se játék se film se videónézegetés a neten se zenehallgatás... (jóformán csak böngészni tudok) szóval köszönöm a kitartó segítséget, nem tudok mit tenni el fogom ásni ezt a szart...ma éjjel... a kert végébe... 2 méter mélyre... a macska mellé...
2013. aug. 14. 20:39
 13/20 anonim ***** válasza:
Ne ásd el, hanem ad el alkatrésznek, valami hasznod legyen belőle...
2013. aug. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
karácsony előtt beruházok egy újra addig szopok ezzel...
2013. aug. 16. 01:01
 15/20 anonim ***** válasza:
A drivereket kellene lecserélni (hangkártya, videókártya), ha nincs CD, akkor a netről az alaplap tipusa alapján keressél. Ha így sem megy, akkor viszont hardveres hiba (rossz a hangkártya). Ha integrált VGA van benne, akkor alaplapot kell cserélni. Szerintem valószínűbb mindkét driver-hiba. Próbáld meg, hátha. (Ha nekem egy öt éves gyenge konfig tökéletesen működik (de egy éve én is drivereket cseréltem és újratelepítettem a Windows-t), akkor nálad is működnie kellene. KÉKHALÁL nem volt?
2013. aug. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Kékhalál nagyon ritkán volt, de azóta egy nem szakember (szakember már elvitte 3x) eljött és átnézte a gépet. Több dolgot állított rajta a biztonsági központban valami be volt kapcsolva aminek nem kellett volna bent lennie, a gép azóta viszonylag tökéletes bár most a Firefox néha egy-egy pillanat ereéig kiviszi 100% a proccesszor mutatót.
2013. aug. 17. 02:14
 17/20 anonim ***** válasza:
Mozilla Firefoxtól ez nem meglepő, de a Chrome is sokat eszik. Viszont esetleg meg lehetne növelni a lapozófájl méretét, mennyi most? Nálam ez sokat segített.
2013. aug. 17. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Bocsi de nem tudom mit jelent a lapozófájl :/ Esetleg elmagyarázod?
2013. aug. 17. 02:44
 19/20 anonim ***** válasza:
Én csak XP-ben használtam régebben. A Tálcára jobb egérgomb, Feladatkezelő, itt látod a CPU használatot és teljesítményt. De most nem rendszergazdaként léptem be, nem tudom megnézni a többit. Vezérlőpult/Rendszerben van. http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..
2013. aug. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
A feladatkezelőhöz viszonylag értek, kösz a hasznos infót, megcsinálom!
2013. aug. 18. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!