Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Svchost. Exe nevű fájl pörgeti...

Svchost. Exe nevű fájl pörgeti 100%-on a processzorom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
ha bekapcsolva marad a fájl, megy a zene a youtube, a játékok. Ahogy leállítom a folyamatot a gép felgyorsul újra használhatóvá válik, viszont youtube, zenék (nem talál audioeszközt), és a játékok nem használhatóak. (Ilyen pl a Call of Duty 1) Nem a konfiguráció gyenge ahoz ennek semmi köze a probléma ez a kis ro-hadék ami fél percen belül gép bekapcsolása után újszülött lajhárrá teszi a gépet! Ha meg kikapcsolom konkrétan mindent amit szeretnék nem tudok csinálni a gépen!

#probléma #processzor #svchots.exe
2013. aug. 11. 18:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem is ez volt a gond, és ez megoldotta.

2013. aug. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%

Ez vírus lehet, nyisd meg ezt a linket www.malwarebytes.org/ töltsd le ezt (free download) telepisd fel frissisd az adatbázist,és csinálj teljes ellenörzést.

Remélem tudtam segíteni.

2013. aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Az elsőt megcsináltam lépésről lépésre. újraindítottam fél perc múlva gép procija ugyan úgy pörgött 100% ugyan attól a file-tól. szóval most jön a kettes. Azért köszi.
2013. aug. 12. 00:40
 4/20 anonim ***** válasza:

TCP/IP elleni támadás.

Malwarebytes:

[link]

2013. aug. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Bár nem ezzel a legújabb verzióval de lefuttattam a progit nem talált, csak egy kártevőt a probléma továbbra is fennáll, amúgy nem is hiszem hogy kártevő lenne friss egy napos a oprendszer már többször újra lett telepítve nem tudni mi a baja és most jött elő hogy ez az a fájl ami becsesz. Sem víruskereső sem az első megoldás nem segített.
2013. aug. 12. 15:29
 6/20 A kérdező kommentje:
megnéztem és még frissebb verziót is használtam a víruskeresővel
2013. aug. 12. 15:30
 7/20 anonim ***** válasza:

Valamilyen trójai hátsó kaput nyitott, ezt jelzi a Svchost. Ha a Malwarebytes nem találja, akkor ezzel próbáld meg:

[link]

2013. aug. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem segített, csak egy kis vírust talált, megtisztította a gépet de semmi trójait nem talált. A probléma továbbra is fennáll. Lehet nem lehet megoldani... Már minden ki lett próbálva... :/
2013. aug. 14. 14:51
 9/20 anonim ***** válasza:
Valami beleült abba a gépbe. Újra kell telepítened, de előtte futtasd le a Kaspersky online scannerét, de úgy, hogy kikapcsolod a rendszer-visszaállítást és újrainditod a gépet.
2013. aug. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Az a mocsok, a RUNDLL (Rendszervisszaállítás) szokott olyat elkövetni, hogy a fertőzést is visszaállítja, ezért kell kikapcsolni.
2013. aug. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!