Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Van olyan vírus ami megakadály...

Van olyan vírus ami megakadályozza a Windows installer futását? Ha igen, mivel, vagy hogyan lehet eltávolítani?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 06:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen van, akár kellő programozói tudással is gyorsan össze lehet hozni egyet. Mit ír ki pontosan, mikor próbálsz telepíteni? Mivel elvileg blokkolva van, hát nem tudom, hogy az eset smart securityt fel tudod-e tenni, de ha nem, akkor egy online scan lehet nem ártana, meg a malwarbytes anti-malwaret is rakd fel és futtasd (vagy szerezz be portable verziót). Egyébként a folyamatokat és a futó szolgáltatásokat átnézted? Csökkentett módban próbálkoztál már? Futtatásba még írd be, hogy services.msc és ott keresd meg a listában a Windows Installert és katt rá 2x, az indításnál annak kell lennie, hogy kézi, ha stimmel akkor katt az indításra, és nézd meg mit reagál. Várom válaszod. :)
2013. aug. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
eset smart securityt? Mi az?
2013. aug. 1. 22:21
 3/16 anonim ***** válasza:
Aaazz egy vírusírtó..van vmi írtó a gépeden?? De am ha blokkolva van az installer, akkor nem hiszem, hogy fel tudod telepíteni. De itt a link: [link] lent letöltöd, majd ott lent oldalt, írd be az emailed, arra kapsz regisztrációs kulcsot, amivel 30 napig használhatod, de mint írtam, nem biztos , hogy fel tudod tenni. Inkább a szolgáltatásokat nézd meg, úgy ahogy leírtam.
2013. aug. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem lehet elindítani sem kéziben sem automatikusan. Hibakód: 87
2013. aug. 4. 15:08
 5/16 A kérdező kommentje:
Egyébként amit laikusként még észrevettem, hogy ettől a szolgáltatástól függ a távoli eljáráshívás. Ahogy én gondolom ha nincs windows installer akkor nincs távoli eljárás hívás sem. Ezzel összefüggésben lehetséges az, hogy van távoli eljárás hívás,de csak mondjuk egy bizonyos számítógéppel összefüggésben?
2013. aug. 5. 10:19
 6/16 anonim ***** válasza:

A 87-es hibakód rossz paramétert jelent, tehát valamiért hibás konfigurációval indul(na) a windows installer, szerintem újra kellene telepíteni, Milyen op rendszered van?

ha WIN7: [link] - ez jó a XP-hez is de csak service pack 2 illetve 3ashoz

Ha XP service pack 1 van esetleg akkor ez a jó: [link]

2013. aug. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi próbálom...
2013. aug. 5. 14:24
 8/16 A kérdező kommentje:

Windows 7 a rendszer.

Ebből letöltöttem mind, melyik a jó?

2013. aug. 5. 17:15
 9/16 anonim ***** válasza:
az 1. link a jó
2013. aug. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
A frissítés nem érvényes erre a számítógépre. Ezt írta ki. Gondolom kalózos az Oprendszerem.😩
2013. aug. 5. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!