Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha példálul valakivel msnezek...

Ha példálul valakivel msnezek vagy chatelek akkor meg tudja nézni az IP címem? Vagy valahogy tud azonosítani?

Figyelt kérdés
2009. okt. 17. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
IP, domain név könnyen kitalálható. Aztán hogy azzal mire megy... Fix IP-nél (kollégiumokban pl) lehet nagyobb eséllyel megtudni, hogy hol található a számítógép.
2009. okt. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

msn-hez hallottam hackról, amivel meg lehet nézni az ip-t. Nem tudom működik-e. viszont HA működik is, az ip címeddel semmit nem fog tudni kezdeni egy mezei felhasználó.


Meg fogja tudni, hogy ki a szolgáltatód és passz!


Ennél többet csak rendőrségi, bírósági utasításra ad ki a szolgáltatód. (vagy esetleg ha ott éppen ott dolgozik vagy van ismerőse valakinek. De az büncselekmény ha ilyen adatot lenyomoz!)

2009. okt. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
msn kozben meg tudja nezni az ip det ha van hoza megfelelo programja eleg ha irsz neki kif irja az ip det csak ilyenkor kapcsold ki a webcameradat mert ra tud csatlakozni sajna mar volt reszem ilyenbe
2009. dec. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nagyon sokat chatelek, az egyik chaten van egy szobám is és sajnos voltak már, akik szórakoztak velem, h másik nickkel jöttek fel és kérdezősködtek stb. én az ilyenek miatt telepítettem 1 progit, amivel látom az ip címüket, így látom, ha ugyanaz az illető jön fel csak másik nickkel, így már nem tudnak engem átverni, nem tudnak szórakozni, mert látom, h az ip megegyezik. Ha megegyezik az ip utána le tudom futtatni, h milyen szolgáltató, melyik város stb.

msn-nél nem tudom, h működik ott még nem használtam csak chaten

2010. máj. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!