Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Egy netbookra milyen vírusirtó...

Egy netbookra milyen vírusirtót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Itt vannak a gép tulajdonságai: [link]

Láthatóan nem egy erőműről van szó. Szerintetek milyen vírusirtót rakjak rá? A lényeg hogy ingyenes legyen, ne fogja nagyon a gépet és azért megbízható is legyen.



2013. júl. 6. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
avg
2013. júl. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 uno20001 ***** válasza:
53%

Microsoft Security Essentials.


[link]

2013. júl. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

linux

ingyenes, megbizhato

es nem fogja a gepet :-)

2013. júl. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem szeretem a Linux egyik verzióját sem 15 év Windows használat után.

A Microsoft Security E. + Comodo Firewall kombó jó lenne?

2013. júl. 6. 14:23
 5/11 anonim ***** válasza:
essentialt csak saját felelősségre utána aztán nem posztolni hogy bejött valami.
2013. júl. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
En sem virusirtot ajanlok, hanem valamelyik kis eroforrast igenylo linux disztribuciot. Pl. Peppermint OS, Linux Mint XFCE ablakkezelovel.
2013. júl. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Először is erre a gépre XP való,nem 7.

A másik,hogy ha XP-t felraksz rá,akkor nyugodtan használhatód az ESET védelmét,magazinos kóddal,ha nem akarod megvenni! Ilyen gépen ESET van nekem és XP rendszer persze..

2013. júl. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Gyárilag volt rajta a 7. XP-t meg 3-4 éve használtam utoljára. Már teljesen elszoktam tőle.

Egyébként nem lassú rajta a 7. Jelenleg is ESET S. S. próba van rajta és egyáltalán nem fogja csak amikor frissít de akkor sem vészes viszont most nincs 10 ezer forintom hogy megvegyem a teljes verziót.

2013. júl. 6. 22:56
 9/11 A kérdező kommentje:
Milyen magazinos kód?
2013. júl. 6. 22:57
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]

Levan írva.Így eredetin használhatód.Havonta 1 percet kibírsz,hogy kérj ESET-től licenset.

2013. júl. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!