Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Tabletre milyen vírusírtót...

Tabletre milyen vírusírtót ajánlotok?

Figyelt kérdés
Habár sok ilyen téma van, konkrét választ nem nagyon találtam. Ki ezt, ki azt mondta. :-) Melyiket ajánljátok? Avg, Avast és Nod32 között gondolkodok.

2013. jún. 29. 14:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha andorid alapú tabletről van szó akkor az Avastot ajánlanám. Igaz hogy vannak vírusok amiket az avast át enged de ez inkább a windowsoknál jellemző főleg a wingen vírusokat engedi át. Androidon viszont jó, de belegondolva egyik vírusírtó sem nyújt 100% os védelmet mert ugye mindig kijátsszák ezt a vírusokat író emberek az üzlet miatt hogy minél jobb szoftvereket vásároljanak meg az emberek főleg a cégek és mindig mást hogy ne csak egy cég járjon jól.

A Nod32 is jó, de az inkább PC-n a kisebb teljesítményű gépekre mert az képes kihasználni. Viszont nem egy embertől hallottam hogy az Avastot windowsra pc re csak erős gépekre ajánlják mert igaz nem nagy a rendszerigénye de egy nagyobb gépen tudja a program csak teljesen kihasználni önmagát és akkor nem lesz az hogy beáll egy pillanatra mert az is elég hogy beszökjön egy vírus a gépekbe ám.

Meg ugye célszerű valamilyen Malware keresőt is telepíteni mert ezek közt sok olyan van amiket csak ez fog meg, de például egy trójait vagy más férget nem.

Az AVG-vel sincs baj az is jó de androidon nem a legjobb.

Én az Avastot ajánlom ha androidos van akkor főleg.

2013. jún. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, android. Nexus 7-em van. Tehát akkor leginkább az avast felelne meg. Köszönöm a gyors választ. :-)
2013. jún. 29. 14:29
 3/13 levis56 ***** válasza:
2013. jún. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, köszönöm a linket, habár értelmezd újra amit írtam. A probléma nem az volt, hogy nem találok. Vicces is lenne, tekintve hogy felhoztam pár példát. Hanem az, hogy melyik lenne a LEGjobb a felsoroltak közül ;).
2013. jún. 29. 17:25
 5/13 levis56 ***** válasza:
Kinek ez kinek az nem fogsz egyértelmű választ kapni mindenki másra esküszik,neked kell azokból a leírásokból eldöntened melyik a szimpi vagy hasznos.A puding próbája az evés.Tablet meg ha vírusos lesz csinálsz egy resettet és olyan mint a pc telepítés után.
2013. jún. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy Tab2-re melyik virusirtó lenne jó? Csaknem kizárólag wifivel használom.
2013. jún. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
dr.web
2013. jún. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Jófej:D ***** válasza:

Zoner, jó. Avast nekem nem vált be. Telepités után tíz percel töröltem is mert kipróbáltam a vírus teszteket (amiket zoner észlelt)

Az elsőnél észre is vette, de utána lefagyott így a tőbbit már nem tudta.(samsung galaxy s advance)

2013. jún. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha tesztek alapján írok,akkor Zoner.Ha saját tapasztalat alapján,akkor is zoner :D

Androidra jobbak közt van..

2013. jún. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a nod32 egy kaka, az avast a legjobb én a hirközlési hatóságnál dolgozom és itt is az informatikusok ezt ajánlják és használják pedig ők nem buták :)
2014. nov. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!