Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha wifin netezek a párom...

Ha wifin netezek a párom gépén keresztül, akkor ő utána tud nézni hogy miket nézegetek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 07:59
1 2
 11/12 anonim válasza:
Attól függ te szeretnéd-e, hogy megtudja, mert ha nem,érdemes kitörölni a google ezköztárból a megnyitott honlapokat. Ha nem törlöd biztosan tudja, hogy ő miket szokott megnyitni, ha pedig olyat talál az előzményekben, amelyek szokatlanok neki, vagy új oldalak, amiket nem ismer biztosan rájön, hogy te nyitottad meg őket.
2009. okt. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Gáz hogy a saját gépemen a saját dolgaimat nem szeretném hogy lássa? Mert azok az én gondolataim, az én kíváncsiságom, az én levelezésem... Nem lebukás, csak magánügy. Nem pasizok, semmi olyasmi, csak nem szeretem ha belelátnak az agyamba. Ezért van saját gépem.
2009. okt. 26. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!