Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vírust találtam, mit tegyek?

Vírust találtam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elindítottam az ESET Online Scennert -t, 7 órája meg , de még csak 62% -on van. Talált 19 ferzőzött fájlt, az egyik egy ún. " módosult Win32/Packed.VMProtect.AAD trójai ". Mit csináljak? Ja és egyidejűleg ment a free avast víruskeresője is, ő semmit nem talált...

2013. máj. 24. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:

hagyd hogy lefusson az Eset. Amikor végez felajánlja, hogy kipucolja neked a fekáliát. hagyd rá, had csinálja.

Amit tud töröl, amit nem ,azt meg karanténba rakja.

2013. máj. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ja, hogy ez online? (Szövegértésből égek kicsit.)

Bocs, azt nem tudom mit csinál amikor végzett.

Nekem telepített van.


Az ingyenes vírusirtók "nagy előnye" vált számodra is érzékletessé.

Nem kell értük fizetni, de nem is töri magát a fejlesztő, hogy naprakész legyen.


A nálam fenn lévő ESS (Eset Smart Security) vírus adatbázisa van hogy háromszor négyszer is frissül naponta. Pedig ez is "csak" újságos licensszel működik.

2013. máj. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Másodiknak: az én gépemen vásárolt kódos Eset Smart Security6 van, kőkeményre beállítva, ugyan nem olcsó, de nekem megér ennyit a biztonság. A napokban kétszer is programmodulokat frissitett, nyílván nem véletlenül.

Az Eset online scannere letakarítja az összes fertőzést, bezárja karanténba, ugyanazt a frissitést kapja naponta, mint a fizetős, de nem helyettesíti azt.

Hagyd dolgozni!

2013. máj. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a trójaid: [link]
2013. máj. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia :)


mint már javasoltam is, szánd rá magad, és vásárold meg az eset licenszét.

Persze van rá lehetősség, hogy kínlódsz különféle módszerekkel hogy beszerezz kódot hozzá, és úgy hosszabítgatod, de egyrészt irtó körülményes, másrészt torrentről beszerzett "okosított" vírusirtóról inkább lebeszélnélek! Azzal lehet hogy többet ártasz, mint hinnéd! A hivatalos oldalukon található programot tudod használni egy hónapig próbaképpen. Töltsd le, próbáld ki, és ha megtetszett, egy hónap múlva fizesd ki, és használd. :) Szerintem nem fogod megbánni. Ha kérdésed volna, kérdez bátran, szívesen válaszolok. :)

pisti

2013. máj. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

30 napos próbaváltozat.

[link]


Kedvezmények: [link]

2013. máj. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!