Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nem tudom törölni a vírusírtóm...

Nem tudom törölni a vírusírtómat, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Windows Xp az operációs rendszerem. Eset smart security 4-et használok, de már elavult, ezért törölném és újra feltenném vagy letöltenék egy másik vírusírtót. De valamiért nem lehet törölni, a "programok telepítése és törlése" menüben benne sincs. start menüből ha rámegyek az eltávolításra,akkor ezt írja ki: ez a művelet csak azokon a termékeken hajthatók végre,amelyek jelenleg telepítve vannak.

ráadásul tuti hogy vírusos a gépem, és tudom hogy nem ajánlatos 2 vírusírtó egyszerre, ezért nem is tölthetek le addig mást. a mappát se tudnám törölni, meg akkor nem is törölném normálisan. tudok még valamit csinálni, vagy tegyem újra a gépet? köszönöm előre is a válaszokat :D



2013. máj. 20. 21:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
haleluja
2013. jún. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!