Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nem tudom törölni a vírusírtóm...

Nem tudom törölni a vírusírtómat, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Windows Xp az operációs rendszerem. Eset smart security 4-et használok, de már elavult, ezért törölném és újra feltenném vagy letöltenék egy másik vírusírtót. De valamiért nem lehet törölni, a "programok telepítése és törlése" menüben benne sincs. start menüből ha rámegyek az eltávolításra,akkor ezt írja ki: ez a művelet csak azokon a termékeken hajthatók végre,amelyek jelenleg telepítve vannak.

ráadásul tuti hogy vírusos a gépem, és tudom hogy nem ajánlatos 2 vírusírtó egyszerre, ezért nem is tölthetek le addig mást. a mappát se tudnám törölni, meg akkor nem is törölném normálisan. tudok még valamit csinálni, vagy tegyem újra a gépet? köszönöm előre is a válaszokat :D



2013. máj. 20. 21:13
1 2
 1/11 levis56 ***** válasza:
Start menü futtatásba beír-regedit,oké-klikk szerkesztés-klikk-keresés-beír vírusitó megnevezése a sötéttel jelzett találatot töröld,pc ujraindít.
2013. máj. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
gugliba írd hogy manual uninstall eset 4 és első találat
2013. máj. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Próbáld meg: Ccleaner Eszközökben benne van?

Ha ott sincs, akkor Csökkentett módban próbáld meg törölni.

Úgy látszik, te is "ingyenes kóddal" használtad, mert hiába elavult, azért vírusokat nem enged be. (Nekem 6-om van, valódi újságkódos).

2013. máj. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vezérlőpult/Biztonsági Központban benne van?
2013. máj. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 levis56 ***** válasza:
AZ is egy lehetőség,hogy ugyanazt a verziót újra telepíted és utána törlöd.
2013. máj. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, kipróbálom majd. igen, benne van a biztonsági központban, és ott is mutatja hogy elavult. majd leírom mi segített :)
2013. máj. 24. 21:47
 7/11 A kérdező kommentje:
beírtam hogy regedit, megvan az is, rámegyek hogy törlés de azt írja ki hogy "nem lehet törölni az összes megadott azonosítót". a többi dolgot most próbálom :D egyébként az egyik haverom ajánlására letöltöttem az advances systemcare 6.2-t és az uninstallnál ott volt az eset is, de ugyanazt írja, hogy "ez a művelet csak azokon a termékeken hatjhatók végre, amelyek jelenleg telepítve vannak"
2013. máj. 25. 13:36
 8/11 A kérdező kommentje:
*advanced
2013. máj. 25. 13:37
 9/11 A kérdező kommentje:
próbálkoztam az újratelepítéssel, de ezt írja ki [link]
2013. máj. 25. 13:52
 10/11 A kérdező kommentje:
sikerült törölnöm, beírtam a googleba hogy manual uninstall eset smart security 4 és követtem a dolgokat :D köszönöm szépen mindenkinek :D
2013. jún. 10. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!