Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Pendrive parancsikon vírus?

Pendrive parancsikon vírus?

Figyelt kérdés

Ugye van az a vírus ami a pendriveon lévő fájlokból parancsikont csinál vagy mi és törölheted a dolgokat...

Suliba azt mondták hogy ma sokat szívtak vele reggel de elvileg jók a gépek... Nos én nem nagyon hiszek ennek de sajnos a pendrivemet (telóra mentem a cuccokat usbvel) előbb dugtam rá a gépre mint kellet ezt megtudtam... [nem húztam rá pcről semmi file-t] Ki is húztam mikor ezt meghallottam...


Ha esetleg még is van valami rajta vírus akkor avast- kijelzi? [Astro-val látok minden filet és nem parancsikon]

[bocsi a regényért és válaszokat előre is köszi!]



2013. ápr. 12. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Avast Mobile Security kalap szart nem ér keress a neten egy DR Web-et vagy egy kaspersky-t egy rakat oldalról ingyen le lehet tölteni.. megnézed Google playen melyik a legfrissebb verzió és rákeresel ugyan kicsit lassít a kaspersky mobile security de jól véd! Van böngészés védelme is!
2013. ápr. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
pc avast ról beszéltem de thx a tippet el is felejtettem hogy telóra is van vírus irtó [telóra sosem szedtem le me felesleges]
2013. ápr. 13. 00:28
 3/5 anonim ***** válasza:
PC-n sem ér többet az avast főleg hogy nagyon zabál helyette ajánlom az AVG-t ahoz meg ha kell az Internet Security-hez licenc akkor tudok adni!
2013. ápr. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Barátnőm pendriveján ugyan ilyen cucc volt legutóbb.

A fájlok kimásoltam, majd teljes formázás a pendrivera és teljes vírusirtás a fájlokra.

Ez megoldott a gondot.


Egy jó vírusirtó mindenképpen kell.

2013. ápr. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nah ráhúztam tegnap pcre nem volt semmi gond köszi a válaszokat
2013. ápr. 13. 22:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!