Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Linuxra ( Ubuntu ) milyen...

Linuxra ( Ubuntu ) milyen vírusirtót ajánlotok?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 7. 14:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Érdekelne,hogy a gyíkba teszel rá comodo-t?Hol találom??Se ubuntu szoftver központ,se synaptic,se sudo-s parancs... 15.04 xubuntu-ról írok
2015. szept. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

[link]


Már rég nem használom, szóval sokat nem tudok mondani róla. Windows alatt is gond volt az erőforrásigényessége. Erős, viselkedés alapú védelme van, de ennek sajnos ára van.

2015. szept. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
#10-es: tehát a sült tojás az nem tojás mert még nyers volt amikor elkezdtük...
2016. júl. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

én már 5+ éve használok ubu/debian/mint linuxokat, és nem kaptam el soha sem vírust, szóval nem hinném hogy szükséges.


csak eszi a gép erőforrásait feleslegesen. Rendszeresen olvasok linuxos híreket, a legutóbbi "elterjedt" linuxos vírusfertőzés kb 20 gépet érintett kb 1 évvel ezelőtt.


Én nem szórakoznék ilyennel, mint vírusirtó linuxon.

2016. júl. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
gufw azaz tűzfal(minten alapból van)ubi-n meg a többin ha jól tudom nincs.Telepítés/aktíválás...szerintem ennyi elég linuxra.Vírusnál is csak max lefagy a böngésző ha netezel :D
2016. szept. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
10-es ubuntuslval kezdtem, akkor engem is érdekelt a dolog, mert Windowsos ésszel gondolkodtam. Ma már tudom, nem kell vírusirtó. (Mindezt windowsos telefonról irom. :) )
2016. szept. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"tehát a sült tojás az nem tojás mert még nyers volt amikor elkezdtük"

:)

A sült tojás nem úgy működik, mint egy nyers, akárhogy is hívjuk.

2016. szept. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!