Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hol vannak a gépemen azok a...

Hol vannak a gépemen azok a fájlok, melyek a jelszavakat és egyéb ilyen adatokat tartalmazzák?

Figyelt kérdés

Ki szeretném törölni, őket mert a napokban valaki feltörte az emailemet és jelszót cseréltem majd utána megint feltörte. Szóval lehet, hogy key loggert használ, de lefuttattam egy keresést és nincs ilyen. Úgy ohgy ki kéne törölni ezeket a fájlokat is.


Melyik mappába találom őket?

64 bites Windows 7-et használok.



2013. ápr. 2. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Szanaszét. Sokat segítene a segíteni akaróknak, ha elárulnád, milyen programokat használsz, amik jelszavakat jegyeznek meg.
2013. ápr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attol fugg melyik programban orzott jelszavakra gondolsz.

Bongeszo?Ha igen melyik?, E-mail kliens? szinten melyik?

2013. ápr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mármint melyekre gondolsz? Direkt írtam, hogy Windows 7 azt hittem anniy elég.

Mire vagy kíváncsi? Vírusírtó, levelező rendszerek, facebook?

Csak az emaliemhez használok jelszavakat, meg a facebook fiókomhoz.(Hotmail és facebook.) Avira Free Antivirus-t használok azt futtattam le és az nem talált semmilyen keyloggert.

2013. ápr. 2. 20:33
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja böngésző:Mozilla firefox a legújjab.
2013. ápr. 2. 20:34
 5/8 A kérdező kommentje:
b
2013. ápr. 2. 20:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Az FF beállításai között tudod törölni ezeket a jelszavakat. Illetve a %APPDATA%/Mozzila/FF/Profile mappában vannak a felhasználói fájlok. Őszintén szólva nem tudom ezek mennyire védettek.

A legjobb keyloggerek attól a legjobbak, hogy a keresők nem fedezik fel őket. Ettől függetlenül persze nem biztos, hogy ez alapján fejtették meg a jelszavad. Ugya legalább 12 hosszú, kis-nagybetűket, számokat, szimbólumokat tartalmazó véletlen jelszóról van szó?!

2013. ápr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat. 9 karakter hosszú a jelszavam de számok, kis és nagy betűk is vannak benne.
2013. ápr. 2. 20:46
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyre jobban gondolom azt, hogy talán a suliból törte fel valaki, mert a testvéremét nem törték fel (még).
2013. ápr. 2. 21:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!