Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hova menti a Win7 a Felhasznál...

Hova menti a Win7 a Felhasználói jelszavakat?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja volt h elfelejtettem a jelszavam a laptopomon amin Win7 van! 2 Felhasználója van az egyik Rendszergazda a másik korlátozott!Természetesen a Rendszergazdáét felejtettem el! Akkor kihívtam egy informatikust aki megcsinálta sec perc de mivel most megint nemtudom és nemszeretnék fizetni gondoltam rákérdezek inkább
2012. okt. 16. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csökkentett módban belépsz akkor szerintem valahogy meglehet változtatni a jelszót,a felhasználófiókoknál
2012. okt. 17. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A jelszavakat nem fogod megtalálni még csökkentett módban sem, mert nincs egy szöveges fájl amiben eltárolja így nem is tudod megszerezni. Ha ez így lenne akkor bárki gépét fellehetne törni néhány másodperc alatt.

Tárolja, de nem olvasható formában. Nem olyan régen volt egy hasonló kérdés, itt olvashatod a válaszokat :

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__3..

Annyival egészíteném ki, hogy a Hiren's Boot CD-n itt keress :

Ha betöltött az indító képernyő válaszd :

- Dos Programs - 3.Password & Registry Tool - és utánna az 1,3,5,6 sorok egyikét.

Ezek a programok erre készültek.

2012. okt. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Windows XP-n működött ez a csökkentett módos trükk,nem csak úgy kitaláltam a dolgot
2012. okt. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy vitatkozom de csökkentett módban is kéri a belépési jelszót. Ha nem tudod nem tudsz belépni és így megváltoztatni sem.
2012. okt. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Win7!:) Nem Xp és igen Xp-nél még működött a csökkentett mód mert volt ott egy "Rendszergazda" felhasználó:) azóta sikerült megoldani a problémát méghozzá a Hiren's Boot Cd-vel :)
2012. okt. 21. 17:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!