Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom jelszóval letitko...

Hogyan tudom jelszóval letitkostani a mappámat?

Figyelt kérdés
Ven olyan egyszerű és hatásosan működő módszer, ami segítségével zárolni tudok egy mappát annak teljes tartalmával, hogy csak az általam megadott jelszóra lehessen megnyitni? Bele szeretnék rakni pár dolgot amit nem kéne másoknak észrevenni. Az is fontos lenne hogy ha a keresőbe beüti valaki véletlenül annak a fájnak a nevét ami benne van a mappában (példának tegyük fel hogy le szeretém titkostani a mappát amiben egy uborkáról van egy kép, a neve ubi.jpg. Ha beütik a Windows keresőbe hogy "ubi", ki fogja dobni? Ha mondjuk kidobja, de csak jelszóval nyitja meg úgy tökéletes.) Előre is köszönöm a segtségeket!

2013. márc. 29. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
a windows kereső a RAR-ba nem keres ha jól tudom, pláne ha jelszóval védett. WinRAr, jelszó hozzáadása a fejlett fülön és kész...
2013. márc. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez jóötlet, de nem tudom hogy kell jelszót hozzáadni..:/
2013. márc. 29. 18:03
 3/4 anonim ***** válasza:

jobb klikk az mappanéven, Hozzáadás archívumhoz...

[link]

2013. márc. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megvan, köszönöm! :)
2013. márc. 30. 14:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!