Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy lehet a saját rar fileoma...

Hogy lehet a saját rar fileomat feltörni?

Figyelt kérdés
Van pár rar filem amit nemtudok megnyitni.. pedig kéne :S nem lehet valahogy feltörni?

2013. márc. 23. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
a-a én legábbis már próbálkoztam feltöréssel de nem tudtam.
2013. márc. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
A RAR titkosítása elég jó, jelenleg csak a brute force marad. Vannak rá programok, viszont sokáig tart feltörni (primitív jelszó esetén pár óra max, de extrém esetben hetekig, hónapokig is eltarthat, vagy még tovább)
2013. márc. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan úgy kell mni másét ;)


Vannak hozzá kódtörő programok, de egy normálisabb jelszó visszafejtése nagyon sokáig tart, így igazán nekifogni sem nagyon érdemes.

2013. márc. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :/
2013. márc. 23. 13:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Próbálkozni lehet, egy szótár alapú támadás TALÁN ha szerencséd van még sikerülhet is.

De ha a jelszó nem szótári szó vagy nincs hozzá elég "közel", hogy hibrid módban lehessen támadni, akkor eléggé esélytelen a dolog.

2013. márc. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Illetve pontosítok, brute force-al MINDEN jelszó feltörhető, csak idő kérdése.

Többnyire nagyon-nagyon sok idő.

2013. márc. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Így van és a nagyon sok időt úgy értsd, hogy 10 karakter esetén már több ezer év!!
2013. márc. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!