Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom törölni a WIN XP...

Csalex kérdése:

Hogyan tudom törölni a WIN XP SP3 gépemről a ESET_Smart_Security_v4. 0.314_ENG vírusölőt? Próbáltam a saját Uninstall-jával és a Vezérlőpulton át is és nem megy le!

Figyelt kérdés
2013. márc. 10. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Kérem töltse le a [link] programot és indítsa újra a számítógépét csökkentett üzemmódban (ennek kiválasztását az F8 billentyű többszöri megnyomásával érheti el közvetlenül a számítógép bekapcsolása után, amikor a memória ellenőrzésre kerül és a merevlemezek kilistázódnak), majd futtassa az imént lementett fájlt. A program futása során nyomja meg az "y" billentyűt, majd az "1" és az "Enter"-t (amennyiben több vírusvédő terméket talál a program, akkor értelem szerűen a többi számot is), illetve még egyszer az "y" billentyűt az eltávolító által feltett kérdésekre. Ha végzett a program, indítsa újra a számítógépet normál módban, majd törölje a következő könyvtárakat:

Windows XP esetén:

A C:\Program Files\ESET a C:\Documents and Settings\%felhasználó%\Application Data\ESET és a C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\ESET könyvtárakat.

Windows Vista vagy Windows 7 esetén:

A C:\Program Files\ESET a C:\Users\%felhasználó%\AppData\Local\ESET és a C:\ProgramData\ESET könyvtárakat.


[link]


Ez, ahogy látod egy sablon szöveg, amit az ESET küldött nekem, amikor hasonló gonddal küszködtem. Bevált, és működik.

2013. márc. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a jó tanácsot, "kipróbálom".

Alex

2013. márc. 10. 16:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagy kérdés: ez az ESET valódi? Megvetted vagy újságkódos? Ha hamis, akkor jó eséllyel lehet fertőzött is, nem tudod még Csökkentett módban sem törölni. Marad a Windows újratelepítése.
2013. márc. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a Te válaszodat is. Nem tudok rá választ kapni, mivel akitől a gépet vettem képtelen vagyok elérni. Máskülönben én is felkészültem rá, hogy "C format" és újra telepítem. Még egyszer köszi. Alex
2013. márc. 11. 06:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legjobb, a kéz alatt vett laptop vagy notebook esetében, ha egy Kaspersky online scanner lefuttatása után (mert az ördög nem alszik, lehet fertőzött) újratelepíted a Windows-t. Én is ezt tettem a kukából mentett régi notebookkal, most hamis (és akadozó) XP helyett Linux Mint van rajta és semmi baja.
2013. márc. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elnézéseteket kérem, hogy elfelejtettem jelezni, asztali gépről van szó. Jelent ez egyáltalán valamit?
2013. márc. 13. 07:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Olcsóbban javítható.
2013. márc. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!