Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik vírus írtó és tűzfal a...

Melyik vírus írtó és tűzfal a legmegbízhatóbb, és melyik fogja legkevésbé vissza a számítógép teljesítményét?

Figyelt kérdés

2013. febr. 22. 14:14
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Avira+Comodo tűzfal és hetente egyszer a Malwarebytes futtatása. Személy szerint semmi gondom a gép teljesítményével.
2013. febr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
Sokáig használtam ESET-et. Ja és én soha az életben nem fizettem érte, hanem bizonyos oldalakról a kódokat simán ki lehet másolni. Aki nem lusta, hogy hetente egy percet eltöltsön vele, megkapja a fizetős verziót ingyen, ami semmivel se rosszabb mintha megvetted volna, bármit is állít egy- két válaszoló. Semmi bajom nem volt vele, de kipróbáltam még egyet kettőt. A Panda csúnyán leszerepelt, na nem a védelem miatt, hanem mert egy külső alkalmazás simán blokkolta. Ezt aggályosnak tartottam, így repült a cuccos. Felraktam az ingyenes AVG-ét egy hónapja és idáig teljesen jó! Gyors a gép, bár igaz, hogy kicsit több helyet foglal, de nem hiszem, hogy a mai megagiga cuccokat ez nagyon érdekli.Tök mindegy hogy 20 vagy 50 megát foglal, amikor terrákról beszélünk manapság. Minden vírusirtó mellé használom az ingyenes AD-AWARE-t, ami nagyon jó a kémprogik és a férgek ellen.
2013. febr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Microsoft Security Essentials-t nem ajánlom, mert az Ügyfeleinknek többször gondot okozott, hogy a programunk által mentett fájlt "megfogta" egy rövid időre, és nem tudta a programunk használni. Érdekes, más vírusirtónál ilyen nem történt. Lehet, hogy azok gyorsan végzik ezt?
2013. febr. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 sasia1978 válasza:
comodo internet security premium ingyenes és nagyon jó és hatékony.
2013. márc. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Agnitum Outpost Security Suite Pro vagy Firewall Pro : ezek nagyon ütősek és észre sem veszed (jóformán), hogy telepítve vannak.


Januárban érdemes megvenni a lifetime licenceiket (utána a végtelenségig használhatod őket).

Én is így tettem.


Az Ashampoo tűzfala (XP) az nagyon nulla. :-)


Online Armor-os csomag is elég jó.

2013. jún. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!