Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik vírus írtó és tűzfal a...

Melyik vírus írtó és tűzfal a legmegbízhatóbb, és melyik fogja legkevésbé vissza a számítógép teljesítményét?

Figyelt kérdés

2013. febr. 22. 14:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%
Eset Smart Security újságkóddal vagy vásárolt licensszel, kevesebb memóriával is simán fut. Hamis, tört akármi SEMMIRE sem jó.
2013. febr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
De ne hatos verziót rakd fel,szerintem jobban fogja a gépet már.Legalábbis nálam.Azt gép függő is..
2013. febr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
77%

Legmegbízhatóbb... kinek mi... Nekem volt Zonealarm, meg volt comondo, de még is az ESET Smart Security-ra esküszöm, legális licencel, ahogy már írták korábban. És az szerintem vitathatatlan, hogy neki a legkisebb a gépigénye. De szerintem a legújabb verziót telepítsd! És csak hivatalos oldalról letöltöttet!


[link]

2013. febr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Eset Smart Security6 előzőre rátelepitve nem jó, tisztán telepítve viszont nincs vele gond. Csendben fut a háttérben.

Ha megveszed egy évre, akkor email-ben kapsz licenszet hozzá. Kedvezmények vannak, pl. diákoknak. [link]

2013. febr. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
2-nek: Windows XP, a gépen 1 GB memóriával: semmi gondom nincs az ESS6-tal, csak akkor fogta a gépet, amikor az 5-re rátelepítettem, úgy nem jó. Tisztán telepítve nem lassit.
2013. febr. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

eset smart decurity 6 van jelenleg fent egy ilyen notebookon és eléggé visszafogja... jócskán kihasználja a processzort és a ramot... [link]


de am ha visszateszem az 5-ös verzióját akkor ugyan olyan hatékony lesz ha nem frissítem csak a vírusdefiníciós adatbázisát mint ha magát a programot is frissíteném?

2013. febr. 23. 08:53
 7/25 anonim ***** válasza:
# 5/6 Nekem vissza fogta a gépet az ESET 6.Tiszta telepítés volt,szűz operációs rendszerre,szóval nem rá telepítés meg egyéb,sosem úgy rakom fel a vírusirtókat.
2013. febr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy hatékony.Nekem gépen még a 4-es van és ugyan úgy remekül muzsikál..sokan használják a 4-es,5-ös verziókat is.De olyat is láttam ahol még 3-as volt.. De én maradok a 4-esnél,ez észrevehetetlen nálam,és ugyan úgy véd!
2013. febr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
szóval akkor a védelem nem a programverziótól függ?
2013. febr. 23. 18:36
 10/25 A kérdező kommentje:
mármint pl az esetnél hogy 4-es vagy 5-ös vagy hatos....
2013. febr. 23. 18:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!