Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Panda Cloud free vs AVG vs...

Panda Cloud free vs AVG vs Avast free?

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb egy gyengébb gépre? Eddig avastot használtam viszont áttértem windows 8 ra és mivel 1gb ramom van így elégé sokat számít nekem hogy melyik memória mennyit eszik..:S Ti melyiket ajánanátok egy gyengébb gépre? Panda Cloud megbízható?
2013. febr. 18. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

AVG-t nem ajánlanám. Személyes tapasztalataim szerint az lassítja a leginkább a gépet.

A Panda Cloud Antivirus... Szép, jó, meg minden, de én előbb az Avast-al próbálkoznék meg. Ha az is nagyon lassítja a gépet, akkor jöhet a Panda Cloud...

1GByte RAM-al mellesleg szerintem nem kellene a Windows8-al bohóckodni.

Tedd rá vissza a jó öreg XP-t, és a vírusirtó mellett marad erőforrás tán még egy böngészőnek is...

2013. febr. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
87%

1, AVG lassítja a gépet.

2, Avast nem teljesen jó,win8on kék halált okoz.Avast 8-as verziója már egészbe jó lesz win8-ra,addig 100% jobban jársz ha hanyagolod.

3, Panda cloud is jól véd a tesztek szerint,használom nincs probléma vele,nem lassít,gyenge gépre legjobb,de nekem közepes erősségű gépen is fent van.És ez legalább böngészést sem lassítja,ellenben az Avastal.Bár nem minden esetben vehető észre :)


Amúgy 1 gb ram mellett nem használnék win8at,se 7-et..Nekem a 2gb ramal ellátott gépen is xp fut,nem hiába..

2013. febr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!