Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az Avast 7-et megéri lecseréln...

Az Avast 7-et megéri lecserélni Panda Cloud-ra?

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha gondjaid vannak az Avast-tal akkor nyugodtan, viszont ha csak azért akarod a másikat feltenni mert kíváncsi vagy, hogy milyen, akkor nem érdemes. :)

Kb. mindegyik ugyanazt tudja, és nem hiszem, hogy azon múlna bármi is, hogy melyik szoftvert rakod fel a gépedre.

2012. aug. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Ilyent válasza:

Nincs különbség?

[link]

2012. aug. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs. :D

Pénzt is felesleges rá kidobni, kb 80%-ban rajtad múlik, hogy megfertőződik-e a géped vagy sem. A többi 20% a vírusirtó. Egymagában semmit nem ér, a megelőzésre kell odafigyelni a legjobban.

Egyébként soha ne hivatkozz tesztekre, egy átlag felhasználónál máshogy működnek a vírusirtók.A másik, hogy érdemes lenne megnézned pl. a virus bulletin-t. Na ott az élmezőnyben találsz neve nincs vírusirtókat, gondolhatod, hogy azok hogy vannak az élmezőnyben ;))

Amúgy amik a linkelt táblázatban benne vannak vírusirtók azok mind az élmezőnybe tartoznak. Ne felejtsd el, hogy inkább örülni kellene, hogy egyáltalán van támogatás az ingyenes szoftverekre. :)

Én mindig azt szoktam mondani, hogy azt használja a felhasználó, amit ő kedvel, és tud kezelni. Az én gépemen eléggé sok irtóprogram előfordult, az ingyeneseknél az Avast-nál jobbat nem találtam, ezt használom még a mai napig. Fizetősöknél ha ajánlani kellene, akkor csakis Kaspersky.

De mint mondtam, nem fontos, hogy fizetős legyen. :)

2012. aug. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
kaspersky vagy microsoft security essentials.pandat meg akkor sem raknek a gepemre ha nem lenne mas de avastot se.ha sokat bolyongsz a fertobe akkor ezeket javaslom meg legyen egy telepitod az a legtisztabb.
2012. aug. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
simán, mert olyan cuki az ikonja lent a taskbar-on!
2012. aug. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem éri meg.
2012. aug. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kaspersky 2012 30 napos reg kulcsokkal azokat nem tudják tiltani csak a serialt
2012. aug. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én Kaspersky 2012 és ha firefox van [link]

meg [link]

2012. aug. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
akkor ajánlom ha gagyi a géped de jó a neted, pl torrent mellé nem érdemes
2012. aug. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"akkor ajánlom ha gagyi a géped de jó a neted, pl torrent mellé nem érdemes"


nem tudom hogy honnét szedted hogy a pandához jó net kell.olvasd el eszt és akkor írjál le valamit róla ha megismerted *****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. aug. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!