Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért lett ilyen lassú a...

Miért lett ilyen lassú a Windows 7em? A CPU felhasználás 100%os, közben a feladatkezelő a folyamatokra 00-t mond. (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár hétben lett ilyen.. Avasttal és SUPERAntiSpíware-rel már átvizsgáltam a gépet, semmit sem találtak. Arra is gondoltam, h az avast lassít ennyire, de kikapcsoltam, és nem lett sokkal gyorsabb.. A Mozilla és a Chrome nagyon gyakran nem válaszol (ez kb minden programra igaz). Plusz elég gyakran írnak ki ilyen üzeneteket:

"Az oldalon a parancsfájl dolgozik, illetve nem válaszol. Megállíthatja most a parancsfájlt, vagy folytathatja, hátha befejezi a működését.


Parancsfájl: resource:///components/nsPlacesExpiration.js:616"

(van, h más parancsfájllal van baj)


Amelyik folyamatról nem tudom, hogy mi lehet (hátha az egyikkel van gond), azok ezek: persistence Module (igfxpers.exe), hkcmd Module (hkcmd.exe), igfxTray Module (igfxtray.exe), winlogon.exe, csrss.exe.


Nagyon hálás lennék a segítségért, remélem, hogy op.rendszer újratelepítésén kívül van más megoldás..



2012. aug. 7. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
hu elég rosz szerintem szed le az avastot tegyél fel a 30 napos kasperskit futtas vizgálatot és tegyed visza az avastot,ha az se oldja meg a problémát akkor tölsd le ezt Comodo Cleaning Essentials és indisd el a killswithet az muatja a futó folyamatoak böveben mint a feladat kezelö csak gha olyan lassu a géped sokáig tartana megnyitni azt meg probálkoz töbször megnyitni
2012. aug. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha 2 felhasználóval nettezel és w7 van, akkor jelentkezz át a másikba és töröld azt a felhasználót és utána az új felhasználóba kapcsold ki az internet Explorert
2012. aug. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt és én így oldottam meg
2012. aug. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!