Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A microsoft security-t hogy...

Sikesdi Bence kérdése:

A microsoft security-t hogy kell feltelepíteni! Amúgy megéri felrakni?

Figyelt kérdés
windows xp-m van arra fell lehet tenni a legfrissebb verziót és ha igen akkor küldjétek el annak a linkjét és segítsetek abba hogyan kell feltenni ha nem lehet rá feltenni a legújabbat akkor valami régebbit küldjetek
2013. febr. 11. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]

csak akkor tudod használni ha eredeti a windows operációs rendszered

2013. febr. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ingyenes ?
2013. febr. 11. 20:27
 3/10 anonim ***** válasza:
nem éri meg mert egy nulla
2013. febr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem hanyagold.Jó ideje nullát ér,ahogy előttem írták.


(Mellékesen írom,hogy frissíteni a vírusadatbázisát se képes magától többnyire..) De mint írtam nem sokat ér!

2013. febr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem érdemes felrakni hiába a microsoft műve,de nem ajánlanám én sem egy vírusirtónak elvileg az lenne az alapja, hogy frissítse magát ha valami új adatbázis jelenik meg ez nem teszi meg szóval pl elmész otthonról 2 hétre valamerre bekapcsolod a gépet nem fogja érdekelni, hogy 2 hétig nem volt frissítve az adatbázisa el van magának míg más vírusirtó leszedi a frissítéseket egyből. Szerintem hanyagold az egész microsoft féle vírusirtót. Inkább valami normálisat keress pl AVG Free 2013 ez sem a legjobb,de normális cégtől származik.
2013. febr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm minenkinek de am az avg 2013 úgyhallottam csak addig ingyenes amíg nem üzletelek a gépen vagy mi
2013. febr. 12. 21:10
 7/10 A kérdező kommentje:
nem?
2013. febr. 13. 20:54
 8/10 anonim ***** válasza:
AVG free azt ingyenesen használhatód ameddig,ahogy akarod.De szerintem Avast jobb avg-nél,persze kinek mi.
2013. febr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
értem akkor inkább avast
2013. febr. 14. 20:01
 10/10 A kérdező kommentje:
am csak azért kérdem mert amikor le akartam tölteni az avg akkor ott van leírva hogy üzleti és munka használatra tilos
2013. febr. 14. 20:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!