Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Avast - Miért nem tudom javítani?

Petko0127 kérdése:

Avast - Miért nem tudom javítani?

Figyelt kérdés

Ma reggel kb az egész gépem lefagyott , és kényszerített leállítást csináltam . Mikor visszatértem az Avast vírusírtóm nem működött. [link] Ez jelent meg , de mikor javításra kattintottam töltött , de nem lett belőle semmi . Leállítottam a steamem , az originem , és valamilyen orosz programot , amelyik a Warface-hez kellett.

Mi lehet a hiba ?



2013. febr. 6. 10:40
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ha teljesen letörölném és újratelepíteném az segítene ?
2013. febr. 6. 11:52
 12/16 A kérdező kommentje:

öhömm.... most tettem újra az avastot és teljesen jó .

Akkor nem vírus ?

Mert ha nem , 3 játékom feleslegesen lett törölve ...

2013. febr. 6. 12:18
 13/16 anonim ***** válasza:

Azért futtas az Avaston egy virusellenörzést....

Mégpedig boot módba.

A másik meg crack-be nem tudhatod hogy mi van. Csinálhatok én is neked crack-et sokmindenhez, ráírom,hogy ez "crack ehhez a játékhoz", te letöltöd, és átvettem a géped fölött az irányítást, már ha elindítod.

Sőt ha ráérek,akkor tényleg feltöröm a játékot, amit szeretnél, és a feltört játék el fog indulni cd nélkül, de mellékelek hozzá egy virust. A virusírtót legeleőször kikapcsolom, és utána "játszok" a géppel. Sőt ha kell elintézem, hogy direkt olyan módszert kelljen használjak, hogy kikapcsoltatom veled a virusírtót. 100 ember-ből 50 ki fogja kapcsolni.:)

2013. febr. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 cserhati.erik válasza:

Üdv!

Ma ugyanez volt nálam is, kiírta az avast hogy az Ön rendszere nem biztonságos - legalább nem tegez, mint az ikea - viszont nem volt hajlandó elindítani a programot. Megpróbáltam frissíteni, már volt szerinte.

Leszedtem rendes uninstallal, de újraindítás után fent volt még mindig működésképtelenül, a feladatkezelőben nem engedte kilőni magát.

Iobit uninstallerrel kigyalultam kompletten, de újraindítás után még mindig fent volt és ugyanazt mondta: Ön rendszere nem biztonságos...

Ez mondjuk az előzmények tükrében már nem is lepett meg...

Csökkentett módban indítva kitöröltem az avastot el manuel, utána ccleaner, advanced system care teljes rendrakás, majd avast helyett avira felrakás.

Az advanced system care, a windows defender, a dr. web cureIt, a comodo cleaning esentials, valamint a frissen felrakott avira sem jelez vírust, vagy egyéb kártevőt.

Feladatkezelőben különösebben gyanús program se fut, bár az azért piszkálja a csőröm hogy egy ALPS tapipad működéséhez minek kell négy különböző programnak is futnia.

Lehet hogy csak valami programhiba volt, vagy gyanakodjak még valami új vírusra?

2013. febr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
zolex , te milyen crackről beszélsz ?
2013. febr. 6. 19:05
 16/16 A kérdező kommentje:
scerhati.erik , nekem egy újratelepítés megoldotta az avast problémámat , nem tudom , hogy teljesen , de most működik rendesen.
2013. febr. 6. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!