Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Létezik valami módszer arra,...

Létezik valami módszer arra, hogy nyomon tudjam követni, hogy aki használja a számítógépet, pontosan mit is csinál rajta? Nem a netezésre gondolok, hanem pl. hogy mivel játszik, milyen programokat használ, ilyenek.

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
IGEN
2013. febr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mi lenne az? :)
2013. febr. 5. 14:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Na jó csak poénból írtam csupán az igent. önmagában. végül is ez volt a kérdés, hogy van-e:)

Igen konkrétan megfelelő programokkal ezt lehet figyelni:

A felhasználó:

milyen weblapokat néz és persze mikor

milyen programokat használ( mettől meddig)

milyen sütik kerülnek a gépre, milyen tartalommal és mikor

mit telepített egy felhasználó és mikor

milyen felhasználó néven futott a folyamat amit használt

milyen billentyűket ütött le egy felhasználó( amit megfelelő jogosultság mellett, akár winlogonra is változtatható, tehát zárolt képernyő esetén megtudható az adott felhasználó jelszava).


Nos konkrét programot nem mondok, ilyen problémám még nem volt. Illetve amikor volt, akkor megírtam magamnak...

De konkrétan ezt lehet kijeleztetni...( amit akár fájlba is lehet írni, meg netre is ki lehet tenni...)

2013. febr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg pontatlan volt a kérdés :D


Szóval készen ilyen program nincs. Ez annyira nem jó hír, az lett volna a legjobb, ha valahonnan le tudom tölteni és már tudom is figyelni mi történik. Azért köszönöm, hogy válaszoltál.

2013. febr. 5. 14:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!