Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit lehet beállítani az...

Mit lehet beállítani az ellen, hogy ESET ne darálja a gépet, mikor böngészőbe letöltök valamit?

Figyelt kérdés

Annyira ellenőrzi a fájlt a letöltés végén,hogy procit 100%-on pörgeti,és nem 1-2 másodpercig...Ha kicsi az a fájl,akkor is van hogy min 1percig ezt műveli.. Van valami beállítás erre,hogy ne vigye már ennyire túlzásba?

Egy vírusirtó se ilyen,vagyis amiket én használtam köztük az AVG csinálta ezt,de ott "csak" böngésző fagyot le addig míg ellenőrizte,így nem jött be..

Böngészőbe ki van kapcsolva az ellenőrzés (about:config-ba).

Ha valaki tud valamit ez ellen megköszönném,vagy ettől is megválok..


2013. febr. 2. 19:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A Próbaverziót töltsem le és abba írjam a vásárolt kódot, ha tisztán telepítem?
2013. febr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 csacsi2 ***** válasza:

"Kiterjesztett heurisztikát nehogy kikapcsold."

Most vagy maximális védelem ,vagy gyorsaság.

Ha gyorsaság akkor az Alapheurisztika is véd


"Alapheurisztika használata – Az alapheurisztika a programok kártevő tevékenységének a felismerésére szolgáló algoritmus. Fő előnye, hogy a korábbi vírusdefiníciós adatbázisban még nem létező, illetve nem ismert kártevő szoftvereket is képes felismerni."

2013. febr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 csacsi2 ***** válasza:

"A Próbaverziót töltsem le és abba írjam a vásárolt kódot, ha tisztán telepítem?"


Lényegtelen később is beírhatod, de írd be telepítéskor.


A Tisztán telepítés azt jelenti, hogy vakard le a régit (teljesen) és telepítsd az újat!

2013. febr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

[link]


Amit ezen jelöltél,az alapból be sincs pipálva a programba.

2013. febr. 3. 12:49
 15/16 A kérdező kommentje:

És lemaradt..

"Az egyéb fülön jelöld be az optimalizálást. "


Az meg alapból be van jelölve :D

2013. febr. 3. 12:50
 16/16 anonim ***** válasza:

Mobilnetek lelassulása és indokolatlan letiltása ESET-NOD valódi kódos védelemmel:

Megkaptam az ESET ügyfélszolgákat email-jét. Vezérlőoldal, bal alsó sarokban Hozzáértő módra beállítás. Eszközök, Feladatkezelő. Itt az két alsó menűpontnál ki kell venni a jelet. Utána újraindítás. Úgy veszem észre, ez bevált. Jelentősen felgyorsult pl. a Chrome.

2013. febr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!