Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan lehet blokkolni ártalma...

Hogyan lehet blokkolni ártalmas weboldalakat?

Figyelt kérdés

Az iskolánkban le vannak tiltva az ártalmas weboldalak és még a játék oldalak is.

Én is szeretnék pár káros webhelyet blokkolni, vagy letiltani csak nem tudom hogyan. vírusirtóval már letiltottam, de az olyan egyszerű, hogy a 10 éves hugom is ért már hozzá.Esetleg egy értelmes egyén tudna nekem segíteni ebben?

Most gondolom jönnek azok a válaszok, hogy egy 10 éves gyerek minek ül a gép elé. Nos mivel elég sok mindent képek alapján könnyebben megért és jó szabadidő töltés itt ülni neki amikor van ideje ezért, emellett én németes vagyok és nem tudok neki az angol leckében segíteni.Csak az a probléma, hogy ártalmas káros weboldalak is vannak, meg felnőtt tartalmak.Ezeket szeretném tiltani tőle.Csak ez amit tehetek, remélem valaki többet is elárul nekem.


2013. jan. 23. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Dolphin Kinght

[link]


[link]


letöltés: 15 napos teljes tesz-verzió

web: [link]


más:

Child Control 2012

Suilveilstar Any Parental control

2013. jan. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak állítsd át a gép boot sorrendjét, hogy ne lehessen pen drive-ról/cdről bootolni!


Mert különben a kishúgod előbb utóbb fog egy Linux Live CD-t amivel bebootolja a gépet rendszergazdiként, és elindítja a firefoxot. :-)

2013. jan. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!