Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nem tudom használni a feladat...

Nem tudom használni a feladat kezelőt (win7) miért?

Figyelt kérdés

Felléptem egy xy nevű oldalra, majd előjött egy felugró ablak bezártam és kijött valami amitől egy kicsit meg ijedtem.

Ezek voltak benne:

Terrorizmusban részvétel-25 év börtön, Bűncselekmény 10 év börtön, CD-lemezek hamisítása 3 év börtön.

Továbbá hogy a Gödöllői rendőr főkapitányság blokkolta az én PC mert vagy 12 rendőri paragrafus megsértése miatt, és hogy fizessek 25.000 FT ot és levan tudva az ügy (vagy ilyesmi)

Na most, én menten újra indítottam a gépemet, és a rendszert vissza állítottam egy korábbi időpontra... (2és fél órával ezelőttre) Nézegettem a PC-met de semmit sem találtam, majd mikor egy fájlt ki akartam törölni nem engedte, jó mondom leállítom a feladat kezelővel de nem sikerült, (WIN7) Megnyitotta ugyan de kb 0.5mp alatt be is zárta az egészet. 100% hogy vírus van a gépemen, régebbi gépemen volt már ilyen hogy a "Feladat kezelőt a rendszergazda letiltotta" de ez más, próbáltam ugyan úgy (gpedit.msc, regedit-el megoldani, de nem sikerült)

Kérem valaki segítsen, esetleg Avast az megtudja oldani ezt a problémát?


2012. dec. 28. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én megpróbálnék egy boot módú vírusirtást végrehajtani ez egy virus. A rendszer-visszaállítás semmit nem ér.Nekem volt olyan, hogy volt egy virusom akkor még nod32-őt használtam és elvben nem volt virusom. Ha megpróbáltam rendszer-visszaállítást csinálni, akkor kiírta, hogy a rendszer-visszaállítás nem tudja megvédeni számítógépét. Ami valahol igaz is, hiszen a fájl amely virusos az ilyenkor megmarad
2012. dec. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bármit csinálsz, pénz ne mozogjon, átverés
2012. dec. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítségeteket, de már megoldottam a problémát csökkentett módban indítottam el a gépemet és rendszer vissza állítást kértem ami d.u 14:20 ig vissza állította a fájlokat az akkori időre.

Vírus volt, nincs.

Köszönök mindent! :)

2012. dec. 29. 01:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!