Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Lassú gép. Vajon mitől? Mit...

Lassú gép. Vajon mitől? Mit próbáljak ki? Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Volna nekem egy olyan problémám hogy a gépem nagyon belassul, akár filmnézésnél megállítom és újra akarom indítani akkor is, vagy akár internetezésnél. Volt többször is újrarakva a Windows mostanában és mindig ugyanazt csinálja. Eleinte jól megy de másnap már lassul. A cpu 20-30 % között mozog ha netezek, a memória pedig 80-100 között. Ha semmi nincs megnyitva a memória 40-60% között van. Nem vagyok számítógép zseni így ha valaki esetleg tud segíteni hogy mit tegyek azt megkérem részletesen írja le.. Vagy esetleg még mit kéne megnéznem.

Ccleaner...

Glary Utilities...

Advanced SystemCare... ezeket használtam és töredezettség mentesítést is csináltam. De ugyanolyan lassú a gép, az oldalt is későre tölti be, és ezt kb. 3 hónapja csinálja, azelőtt minden oké volt,gyors volt,azóta vagy 5-ször tettem újra.



2012. dec. 28. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt futtasd le: www.eset.hu/tamogatas/viruslabor/onlineellenorzes
2012. dec. 29. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2012. dec. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!