Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tehetek valamit? Vagy próbálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehetek valamit? Vagy próbáljak másra koncentrálni?

Figyelt kérdés
Egy 18 éves értelmes lány vagyok, nem vagyok buliba járós,plázacica sem.Eddig minden kapcsolatom hamar véget ért.Vagy én nem szerettem az illetőt vagy ő engem.De úgy érzem nem bírom tovább szerelem nélkül,szeretnék szeretni valakit.Eddig voltam egyszer szerelmes de viszonzatlanul pár évvel ezelőtt és hiányzik ez az érzés.Úgy érzem jó pár srácnak tetszem, eddig 5ről tudok a jelenben, de nem akarok szórakozni velük, amúgy köztük 2 aki szimpatikus, szóval nincs gond a külsőmmel, de nem is érdekelnek a külsőségek, eddig mindig számított, de most nem érdekel egyáltalán.Csak értelmes srácot akarok találni, egy komoly kapcsolatra.Mit tehetnék üljek és várjak?
2009. okt. 30. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
a-a. ittvagyok én:D ha nemzavar h 17 vagyok
2009. okt. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
?
2009. okt. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tanácsot akartam kérni nem ismerkedni, nem vok a netes ismerkedés híve sorry:(

Tehát a 2 szimpatikus srác közül ha eldöntöttem hogy melyiktől akarok valamit kezdeményezzek vagy hagyjam hogy ő.

2009. okt. 30. 12:40
 4/7 A kérdező kommentje:
?
2009. okt. 30. 12:43
 5/7 anonim ***** válasza:
ja
2009. okt. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

igen, sztem kezdeményezned kéne.

De ne csalódj nagyot, mert lehet, hogy tetszel 5 pasinak, de lehet az is , hogy azok közül egyik sem akar komoly kapcsolatot. És lehet, hogy nem is fog összejönni az egész, mert közelebbről már nem annyira jöttök majd be egymásnak.

Elég kevés esély van a happy end-re.

És igen: én ültem és vártam, és eljött az igazi.

2009. okt. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2009. okt. 30. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!