Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » AVG Internet Security 2013...

AVG Internet Security 2013 vagy Avast Internet Security 7?

Figyelt kérdés

Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy a gépemet újra raktam de nem tudom eldönteni melyiket rakjam rá, régen avast-ot használtam de az nagyon terhelte a gépet jelenleg most nincs rajta semmi, olvastam pár fórumot és azokon elégé dicsérik az AVG-t, tényleg ilyen jó vagy csak ennyire megy a felhajtás szerintetek melyiket rakjam rá természetes eredeti licencszett használnák az avast internet security licencszem meg lassan lejár...

A válaszokat előre is köszönöm.



2012. nov. 10. 23:25
 1/8 belapus ***** válasza:
Azt javaslom, próbáld ki az AVG-t.Ha nem felel meg, 1 év múlva használj másikat.Általában a Bitdefendert és a Kasperskyt tartják a legjobbnak.
2012. nov. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ majd megprobálom amúgy avast-al csak annyi a gondom hogy néha hajlamos arra hogy iszonyúan terheljen(volt már olyan is hogy youtube-on akadtak a videók és szinte nem lehetett végig nézni/hallgatni semmit normálisan) az IS-hez meg 5 nap és lejár a licencszem úgy hogy lehet előfizetek egy AVG Internet Security-re 1 évet és majd kiderül mi lesz.
2012. nov. 10. 23:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Az AVG szerintem jobb az Avast-nál, de ha fizetős vírusvédelemről beszélünk akkor egyiket sem választanám.

Hasonló áron kapsz egy Kaspersky-t.

2012. nov. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kovács Pistike01 ***** válasza:

az még jobban terhel


avg nem jobb,mint az avast

2012. nov. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Pistike egy hete tesztelem egyenlőre jobban meg vagyok vele elégedve gyorsabban ismeri fel a vírusokat és hatékonyabb, és nem egyáltalán nem terhel annyira mint az avast egy gyenge Pentium 3-as gépen is teszteltem azt i alig pörgeti.

Szóval egy kérdés Pistike neked az avast mennyit fizetett a reklámért? vagy csak te is ilyen 8 éves vagy aki azt se tudja mi alapján kell összehasonlítani a programokat?

2012. nov. 15. 15:57
 6/8 Kovács Pistike01 ***** válasza:

nem tudom melyikről beszélsz


a kaspersky valóban a legjobbnak tartott vírusirtók egyike, de tény,hogy erősen terheli a gépet


az avg pedig semmilyen teszten sem verte meg eddig az avastot, és személy szerint nálam is gyengén szerepelt


:)

2012. nov. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A legtöbb teszt ami a neten van azok általában előre megtervezett eredményűek én személy szerint pár napja kettő tök egyforma gépen teszteltem egyiken avast másikon Avg ugyanolyan vírusokkal vírusos levelekkel betörési módszerekkel stb. és az Avg jobban szerepelt hamarabb észre vette mint az avast, a processzort sem terhelte le a fenyegetés eltávolítása közben mint az avast. sőt a teljes vizsgálattal is jóval hamarabb végzett mint az avast, a vírus deffinició frissítései is ugyan olyan neten gyorsabban lejönnek szóval egyenlőre úgy nézz ki az avast leszerepelt nálam többet nem nagyon fogok szerintem avast terméket vásárolni.
2012. nov. 16. 14:53
 8/8 Kovács Pistike01 ***** válasza:

Az avg valóban gyorsabb vizsgálatkor, mint az avast.


Nem ez a gyengéje, hanem a sok hamis riasztás, és hogy az erősebb kártevőkkel nehezen bír el, ha elbír. Ettől független összességében véve nem egy rossz vírusirtó, én csak azt mondtam, hogy nem jobb mint az avast. Körülbelül egy kategória. Nincs ugrás, mint például a kaspersky esetében.

2012. nov. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!