Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen ingyenes vírusirtót...

Milyen ingyenes vírusirtót ajánlotok? És linkelnétek be oldalt ahonnan biztonságosan le lehet tölteni? Nektek milyen van? Köszönöm előre is!

Figyelt kérdés
2012. okt. 27. 09:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én az Avirát használom, tökéletesen elégedett vagyok vele. Itt megtalálod:


[link]

2012. okt. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
számtalan virusvédelmi programocska letölhetö ingyen de ha komoly adatokat számodra fontos képeket,mit tudom én családi dolgokat szeretnél védeni akkor vegyél egy kaspersky,avast,eset,stb éves szoftvert aza tuti. chip.hu oldalon beszerezhetsz számtalan ingyenes cuccot d eha windowsos géped van akor microsoft security essential ingyenesen letölthetö és valamit talán véd is..
2012. okt. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi! Windows-os a gépem és még jelenleg van rajta gyári vírusirtó (McAfee, de hamarosan lejár, ezzel tökéletes meg voltam elégedve, ha vennék ilyent vennék havi 7.550-ért, de nem tudom megengedni magamnak, ezért döntöttem az ingyenes mellett.


Kinek mi vált be?

2012. okt. 27. 10:10
 4/11 anonim ***** válasza:

Egy vírusirtó éves szinten kerül 9-12 ezer forintba.


Ingyenesnek: Avast, Avira, AVG, Panda Cloud


Én az AVG-t használom a gépemen, egy Malwarebytes Anti-Malware -vel párosítva, havonta egyszer meg letöltöm és lefuttatom a kaspersky ingyenes keresőjét.


[link]

2012. okt. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ok,eset,nod 32 ,clam,avast, avg,erre konkréten nem kapsz választ mert jönnek a funok és amit ök használnak az a legjobb:)windowsra a microsoftnak van jól müködö ingyenese
2012. okt. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 belapus ***** válasza:

Ha fizetőset szeretnél, és nem zavar, hogy angol nyelven van, itt is megnézheted:


[link]


[link]


Komoly akciókat lehet elkapni.

2012. okt. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én is most AVG 2013 free használók és előte avast volt és az avast után csak 1 vírust talált tehát a avast hiba százaléka is egész jó erösre beálitva
2012. okt. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Bocsi, elírtam, tudom, hogy éves szinten van az összeg ...


Mindenképpen ingyenest fogok rátenni.


Köszi az eddigi tanácsokat!

2012. okt. 27. 16:49
 9/11 anonim ***** válasza:
én comodot ajánlom a tűzfala a legjobb rendelkezik sandobxxal meg defense+al: [link]
2012. okt. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
utso vok a tűzfala ez egyik legjobb*;)(nincs semmiből se legjobb)
2012. okt. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!