Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Bitdefender FREE is ugyan...

Bitdefender FREE is ugyan olyan jó mint pl AVIRA FREE?

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Avira Free 2013 bizonyos funkciókkal többet tud mint egy 2009 es ingyenes bitdefender. Szerintem avira jobb mert újabb kiadás ezáltal stabilabb program magyarán ha most 2009 lenne akkor bitdefender, de mivel 3 év eltelt gondolom én a 2009 es nem esett át annyi javításon mint a mostani 2013 as avira 2009 óta.
2012. okt. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ. dobom fel az avirát :D
2012. okt. 17. 20:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Szívesen. Amúgy a panda cloud sem rossz ha állandó és nem korlátozott adatforgalmú (pl havi 5gb)-os neted van még az állandó sem annyira szükséges mert tárolja a gyorsítótárában az adatokat. De az avira is megfelelő választás nekünk is az van a suliban az ingyenes még sajnos 2012 es pénteken lesz infó óra javasolni fogom a 2013 ast.
2012. okt. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hallottam G-datánál hogy csak az első ellenőrzés nagyon hosszú utána már csak rövid ellenörzések vannak mert vmit eltárol... mit szolsz hozzá? :D tudsz ilyet ingyenesbe? D:
2012. okt. 18. 15:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Maradj ingyenesnél nem érdemes szerintem g Datát felrakni. Amit eltárol az az a gyorsítótár ez sem olyan hasznos mert ha megvírúsozódik egy olyan fájl amit eltárolt a gyorsítótárba nem fogja le ellenőrizni ha jól tudom.
2012. okt. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Egyébként a 2012es avirába volt olyan hogy választani lehet

kis védelem,de akkor kis false riasztás.

közepes védelem ,közepes false.

erős védelem, de nagy false riasztás!


Könyörgöm most én döntsem el h mien legyen a védelem? :DDD

2012. okt. 19. 15:50
 7/7 anonim ***** válasza:
nem, rosszul értelmezed. Normal ra kell állítani a heurisztikára vonatkozik amit felsoroltál.
2012. okt. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!