Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A nod32 mellé a spyware...

Pink07 kérdése:

A nod32 mellé a spyware terminator 2012 használható?

Figyelt kérdés

A gépem elégé belassult net közben, pedig frissen van rajta a win 8, ezért utána néztem a vírus védelmemmel kapcsolatban.

Most a nod 32 van feltéve, de ez mellé kell egy spyware védelem is, nem? Nem értek ilyenekhez, én csak felteszek egy vírús védelmet, és kész, eddig így hittem, de most...

Kell mellé ilyen védelem? Pl a win 8-ban is van windows defanger.


Mit ajánlotok a nod 32 mellé?



2012. okt. 15. 14:50
 1/9 belapus ***** válasza:
Ajánlott, mert nem teljesen ugyanaz az adatbázisuk.
2012. okt. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ajánlatos kémprogram eltávolítót használni,de ahogy leírtad nem nagyon tudsz arról,az amúgy nem véd meg a vírusoktól,nincs állandó védelme(ha ingyenes verziót használsz),meg neked kell külön frissitened az adatbázisát akkor érdemes mielőtt csinálsz egy keresést.

ajánlatos mert nincs 100%os védelem az egyik megtalálja ezt a vírust a másik meg azt

én ezeket ajánlom,amit te leírtál spyware terminator,malwarebytes,superantispyware


remélem tudtam segiteni

2012. okt. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
bocsi azt kihagytam csak akkor találja meg a vírusokat ha csinálsz vele keresést,mert ha nem csinálsz keresést akkor csak dísz (bocs,hogy ezt kihagytam)
2012. okt. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A malwarebytes raktam fel, az ugye nem gond, hogy proba van kiírva a programnál?

:)

2012. okt. 15. 19:06
 5/9 anonim ***** válasza:
valami baj van nem kéne azt kirini menjél a védelem menű ráészhez ha odav an irva az állandó védelem és a webvédelem és a bal alsó sarokba ott van az ikonja akkor nem az ingyenest öltötted le azt amit most tettél fel töröld le és itt tölsed le de a 2.ra KATINTS
2012. okt. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 belapus ***** válasza:
Az ingyenes Malwarebytesban nincs valós idejű védelem, a SpywareTerminatorban viszont van.Amíg a próbaidő le nem telik, használd nyugodtan.
2012. okt. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Malwarebytes telepítésénél, ki pipálva hagytam a pro verzió kipróbálása.

De kikapcsolatam a valós idejű védelmet, így ugyan az nem? :D


Megpróbáltam újra rakni, de már nem adta be ezt a részt, hogy ki pipálva, vagy nem.

2012. okt. 16. 09:55
 8/9 belapus ***** válasza:
Csak ne felejtsd el alkalmazni a 3-as válaszban leírtakat.
2012. okt. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen. :D Észben tartom, és köszi a segítséget! :D
2012. okt. 16. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!